ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 03.05.2024, 23:35

Головна » 2012 » Жовтень » 20 » «Торнадо» впевнено переграло БК «Кіровоград»
20:34
«Торнадо» впевнено переграло БК «Кіровоград»
БК «Кіровоград» в Одесі матчем проти місцевого «Торнадо» дебютував у баскетбольній вищій українській чоловічій лізі.

Це матч був дебютним не лише для кіровоградців, а й для одеситів. То ж по праву дану пару в першому турі вищої ліги можна назвати найбільшою загадкою, переможця якої було складно вгадати.
На жаль, кіровоградська команда не змогла нав’язати супернику свій баскетбол. Ще в першій половині зустрічі одесити забезпечили вісім очок переваги. В третій чверті ще більше збільшили відрив господарі – 18. Лише в останній чверті підопічні Валерія Мельничука «проснулися» і змогли трохи скоротити відставання.
Найбільше очок в гостей набрав Давід Майсурадзе – 13. А кращим бомбардиром у господарів був Сергій Лапенко. 13 підбирань у виконанні Михайла Нейжмана не допомогли його команді.
Завтра, 21 жовтня, БК «Торнадо» - БК «Кіровоград» проведуть другий матч між собою. Початок зустрічі о 14.00.

БК «Торнадо» - БК «Кіровоград» 71:58 (19-14, 17-14, 21-11, 14-19)

«Торнадо»: Полторацький (14 хвилин – 2 очка + 4 підбирань), Лапенко (33-19 + 8 підбирань + 7 результативних передач), Ткаченко (2-0), Мещеряков (23-18 + 5 підбирань), Браславський (32-6), Кокорєв (22-7), Момотенко (17-6), Найко (18-10 + 4 підбирань), Волчанов (18-0 + 4 підбирань), Політов (13-2), Шакун (7-0), Сербенов (6-1).

БК «Кіровоград»: Майсурадзе (29 хвилин – 13 очок + 5 підбирань), Ігнатенко (34-5 + 10 підбирань), Рожков (17-0), Нейжмак (24-6 + 12 підбирань), Гусаров (30-11), Підіпригора (26-10 + 6 підбирань), Косенков (16-6), Воробєв (6-3), Подколодний (4-0), Сокіл (11-2), Кодола (10-2), Мельник (0-0).

Категорія: Баскетбол | Переглядів: 616 | Додав: Admin | Теги: Кіровоград, торнадо, баскетбол