ГоловнаРеєстраціяВхідНеділя, 05.05.2024, 08:14

Головна » 2012 » Жовтень » 26 » Мінімальна перемога «Олександрії» над «Одесою»
17:39
Мінімальна перемога «Олександрії» над «Одесою»
В 17-му турі чемпіонату України серед команд першої ліги ПФК «Олександрія» на виїзді переміг ФК «Одеса».

В звітному матчі Андрій купців не міг задіяти свого кращого бомбардира Вячеслава Шевченка, котрий попередньому матчі отримав травму (нагадаємо в тому епізоді з поля був вилучений голкіпер кіровоградської «Зірки» Євген Ширяєв). Александрійці впевнено провели перший тайм, але от реалізувати свої моменти не могли. І лише на 40-ій хвилині після подачі Андрія Запорожана Антон Кіча, який в попередньому матчі отримав чимало критики від вболівальників, точно пробив і голкіпер одеситів Леонідов відбити не зумів. З рахунком 1:0 команди і пішли на перерву. Відзначимо, що могли ще забити і Сергій Старенький, і Андрій Запорожан.
В другому таймі підопічні Андрія Пархоменка намагалися переломити хід поєдинку, але їм не вдалося. Олександрійська команда більше не забила і не пропустила, зберігши свою мінімальну перевагу в рахунку. Хоча після перерви рахунок міг швидше збільшитися, ніж зрівнятися. Так, капітан «Олександрії» Ігор Чередніченко головою пробивав – голкіпер парирував, Антон Кіча не реалізував вихід один на один з стражем воріт «Одеси».
У наступному турі олександрійська команда зіграє на виїзді проти ще одного аутсайдера першої ліги «Динамо-2».

ФК «Одеса» - ПФК «Олександрія» 0:1 (0:1) (Кіча, 40).

ФК «Одеса»: Леонідов, Гальський (Гостєв, 58), Волчков, Бідний, Любчак, Д. Пархоменко, К. Пархоменко, О. Бондаренко (Шестаков, 53), Калітов (Балабанов, 46), Опря, Каблаш (Пунько, 73).

ПФК «Олександрія»: Зарубін, Сахневич, Чередніченко, Кіча, Гавриш, Запорожан, Старенький (Протич, 61), Михальов (Соломка, 75), Банада, В. Бондаренко (Грицук, 84), Басов (Шендрик, 46).

Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 617 | Додав: Admin | Теги: Одеса, Олександрія, Кіча