ГоловнаРеєстраціяВхідНеділя, 05.05.2024, 10:11

Головна » 2012 » Жовтень » 26 » БК «Кіровоград» зазнав поразки від БК «Харцизьк»
20:00
БК «Кіровоград» зазнав поразки від БК «Харцизьк»
В другому турі української баскетбольної ліги БК «Кіровоград» на виїзді в першому матчі поступився БК «Харцизьк».

Кіровоградська команда першу чверть протистояння з БК «Харцизьк» може собі занести в активі – 9 очок переваги за підсумками першої хвилинки, не поганий заділ, але на жаль далі розвинути успіх кіровоградці не зуміли. В наступній чверті суперник відіграв відставання в рахунку і на перерву команди пішли за рахунку 41:41.
В другій половині матчу господарі зіграли впевнено в обороні і за двадцять хвилин дозволили «Кіровограду» набрати лише 20 очок. Найбільш провальною чвертю вийшла остання – 9 очок. А от «Харцизьк» методично в третій та четвертій чвертях набирав більше 20.
А от щодо індивідуальних показників баскетболістів, то найрезультативнішим в матчі став гравець БК «Кіровоград» Антон Рожков, в активі якого 17 здобутих очок. Не підтримали його результативністю партнери: Мельнік -13, Ігнатенко – 9. А от в складі господарів чотири баскетболісти набрали 10 і більше очок. Зазначимо, що найбільше підбирань зробив гравець гостей Дмитро Ігнатенко – 11.
Нагадаємо, що в першому турі кіровоградська команда двічі в Одесі поступилася місцевому «Торнадо».
Завтра підопічні Валерія Мельничука зіграють другий матч проти БК «Харцизьк». Початок зустрічі о 12.00.

БК «Харцизьк» - БК «Кіровоград» 85:61 (16:25, 25:16; 23:11, 21:9)
БК «Харцизьк»: Челован (здобув 2 очки, зробив 2 підбирання та 1 результативну передачу), Коровяков (9-3-0), Севастьянов (2-1-0), Вершеліс (4-1-0), Коверга (12-5-2), Колядов (6-4-1), Цьопич (14-4-6), Насеннік (15-5-0), Орленко (6-1-0), Сабутський (10-6-1), Лебедь (0-2-0) та Нікітін (5-6-3).
БК «Кіровоград»: Подколодний (2-0-0), Майсурадзе (4-4-3), Мельнік (13-5-3), Ігнатенко (9-11-1), Підіпригора (0-1-0), Рожков (17-3-3), Косенков (2-1-0), Воробйов (0-2-1), Нейжмак (3-3-1), Гусаров (11-2-1), Сокіл (0-1-0), Кодола (0-1-0).

В інших сьогоднішніх матчах другого туру вищої ліги севастопольський «Муссон» з рахунком 78:57 розгромив «Коксохім-Сталь», а рівненський «Пульсар» вдома поступився з рахунком 75:81 БК «Волиньбаскет».

Категорія: Баскетбол | Переглядів: 663 | Додав: Admin | Теги: Харцизьк, Кіровоград, ліга, вища, баскетбол