ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 03.05.2024, 07:41

Головна » 2012 » Жовтень » 27 » БК «Кіровоград» взяв реванш в БК «Харцизьк»
13:51
БК «Кіровоград» взяв реванш в БК «Харцизьк»
В повторному матчі другого туру української чоловічої вищої баскетбольної ліги БК «Кіровоград» взяв реванш в БК «Харцизьк».

В першій чверті перевагу жодній з команди не можливо віддати; була рівна боротьба, що й засвідчив рахунок 17:16. А от у другій чверті підопічні Валерія Мельничука зуміли відірватися в рахунку +9. Варто зазначити, що в першій половині зустрічі в господарям мало що виходило попереду; лише Євген Коровяков може собі в актив занести той відрізок матчу – аж 17 очок з 26 командних.
Після перерви господарі намагалися скоротити відставання і спочатку їм це вдавалося. Та потім у потрібний момент гості надійно зіграли в бороні, а влучні кидки Антона Рожкова та Івана Гусарова відновили перевагу в дев’ять очок. Після чого тренери БК «Харцизьк» взяли тайм-аут, але він їм не допоміг. Кіровоградці в другій половині третьої чверті продовжували збільшувати свою перевагу до +16 очок перед останньою чвертю звітного матчу. В останній чверті була напружена боротьба, в якій гості постаралися не поступатися супернику ні в чому і зуміли втримати переможний рахунок. Варто відзначити більший процент влучань при виконанні штрафних кидків гостями, у порівнянні з їх трьома попередніми матчами у вищій лізі. Та все ж залишається низька реалізація кидків з гри у баскетболістів БК «Кіровоград».
Тож реванш відбувся. Рахунок матчу 59:73.Нагадаємо, що вчора кіровоградська команда поступилася баскетболістам  «Харцизька».
Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст господарів Євген Коровяков, на рахунку якого 28 очок. Він же оформив дабл-дабл, зробивши ще і 10 підбирань. Найрезультативнішим гравцем у складі БК «Кіровоград» в звітному матчі став Іван Гусаров – 24 очка.
В наступному турі, 3-4 листопада, кіровоградська команда в Тернополі зустрінеться з місцевим «Тернопіль-ТНЕУ».

Вища ліга. 2-ий тур. 2-ий матч.
БК «Харцизьк» - БК «Кіровоград» 59:73 (17:16, 9:19; 13:20, 20:18)
БК «Харцизьк»: Челован (2 підбирання), Коровяков (здобув 28 очок, зробив 10 підбирань), Севастьянов (3-1-2 1 результативні передачі), Вершеліс (0-0-0), Коверга (0-1-1), Колядов (0-0-1), Цьопич (5-1-3), Насеннік (1-3-0), Орленко (0-2-0), Сабутський (14-5-1), Лебедь (0-0-0) та Нікітін (8-1-1).
БК «Кіровоград»: Подколодний (0-0-0), Майсурадзе (7-9-2), Мельнік (2-0-1), Ігнатенко (0-0-0), Підіпригора (14-7-1), Рожков (17-7-0), Косенков (4-5-0), Воробйов (0-0-0), Нейжмак (5-4-0), Гусаров (24-4-4), Сокіл (0-0-0), Кодола (0-0-0).

Категорія: Баскетбол | Переглядів: 911 | Додав: Admin | Теги: баскетбол, Харцизьк, Кіровоград