ГоловнаРеєстраціяВхідСереда, 24.04.2024, 09:13

Головна » 2012 » Жовтень » 27 » Чергова перемога ПФК «УкрАгроКом»
15:53
Чергова перемога ПФК «УкрАгроКом»
В матчі 20-го туру групи «Б» української футбольної другої ліги ПФК «УкрАгроКом» вдома приймав новокаховську «Енергію».

Результативно розпочала матч команда Юрія Гури. Вже на п’ятій хвилині зустрічі Денис Пономар вивів вперед господарів поля. Забивши швидкий м’яч господарі контролювали матч і на 32-ій хвилині Олександр Каліновський подвоїв перевагу своєї команди.
В другому таймі матчу рахунок не зазнав змін: перемога господарів – 2:0. Набравши 40 очок, головківська команда продовжує очолювати групу «Б».
Наступним матчем для головківців стане протистояння 1\8 фіналу Кубка України з одеським «Чорноморцем», яке відбудеться 31 жовтня на олександрійському стадіоні «Ніка».

ПФК «УкрАгроКом» - «Енергія» 2:0 (2:0) (Пономар, 5; Каліновський, 32)
«УкрАгроКом»: Швець, Ломко, Мисюра, Мамонов (Бойченко, 46), Радевич, Батраченко (Степанюк, 46), Горобець (Білоусов, 54), Каліновський, Гріщенко (Волков, 60), Пономар, Гаврась (Фальковський, 69).
«Енергія»: Жуков, Козін, Крещик, Логвиненко, Горбачов, Пуляєв,  Бічевий, Філіппов, Черняєв, Стецюк (Вітенко, 58), Муковозов.
Попередження: Жуков, 42; Козін, 55; Бойченко, 60; Бічевий, 73.
Вилучення: Пуляєв, 72.

Категорія: Футбол. Українська друга ліга | Переглядів: 563 | Додав: Admin | Теги: Украгроком, енергія