ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 03.05.2024, 09:22

Головна » 2012 » Жовтень » 27 » «Зірка» вдома поступилася «Олімпіку»
16:59
«Зірка» вдома поступилася «Олімпіку»
В матчі 17-го туру української першої ліги кіровоградська «Зірка» вдома приймала донецький «Олімпік».

Початок матчу не порадував небагато чисельних глядачів стадіону «Зірка» цікавими моментами. Було багато боротьби з центрі поля, футболісти обох команд грішили не точними передачами. І перший небезпечний момент, який виник в матчі, став гольовим. В середині першого тайму Сергій Грибанов після чудової передачі пробив точно по воротах кіровоградської команди. Досить не очікувано гості повели в рахунку. Та не довго це було. Вже на 33-ій хвилині Дмитро Нємчанінов ударом головою після подачі Івана Рудницького зі штрафного зрівняв рахунок в матчі – 1:1. Наприкінці першої половини зустрічі Іван Рудницький міг вивести вперед «Зірку», але його удар зі штрафного в ближній кут «потягнув» голкіпер донеччан Заурі Махарадзе. Тож на перерву команди пішли за нічийного рахунку.
В другому таймі також не порадували цікавим футболом. Гості більше контролювали м’яч і наприкінці матчу досягли свого. Після передачі Павла Іванова Антон Ковалевський забив переможний м’яч. Господарі пішли вперед в компенсовані хвилини, намагаючись уникнути поразки, але не вдалося. То ж в підсумку матч завершився на користь донеччан – 2:1.
У 18-му турі, 4 листопада, кіровоградська команда вдома прийме краматорський «Авангард». Нагадаємо, що в першому колі матч в Краматорську між цими командами завершився перемогою кіровоградської команди з рахунком 2:0. Тоді дублем відзначився Вячеслав Самойленко.

«Зірка» - «Олімпік» 1:2 (1:1) (Нємчанінов, 32 – Грибанов, 23; Ковалевський, 89)

«Зірка»: Ситников, Пінчук, Бочкур, Рудницький, Галенко (Порошин, 78), Степанов, Бурдіян, Іванов (Шаврін, 46), Бушман, Нємчанінов, Насібулін (Горбаненко, 69).

«Олімпік»: Махарадзе, Огіря, Гришко, Драченко, П. Іванов, Дорошенко, Санжар (Полянський, 84), Волков, Шеріф, Грибанов (Голіков, 90), Левіга (Головченко, 46; Ковалевський, 65).

Попередження: Є. Іванов, 43; Шаврін, 90 – Драченко, 37; Ковалевський, 90+2.

Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 795 | Додав: Admin | Теги: Зірка, Донецьк, Кіровоград, ліга, олімпік, перша, поразка