ГоловнаРеєстраціяВхідВівторок, 30.04.2024, 16:28

Головна » 2012 » Листопад » 3 » «Регіна-Баскет Бар» перемогла кіровоградський «Єлисавет-баскет»
19:57
«Регіна-Баскет Бар» перемогла кіровоградський «Єлисавет-баскет»
В матчі третього туру української баскетбольної жіночої вищої ліги «Регіна-Баскет Бар» приймала кіровоградський «Єлисавет-баскет».

До звітного матчу господарі йшли без очкових втрат. Кіровоградська команда, нагадаємо, в минулому турі обіграла «Франківськ», а перед тим поступилася «Динамо-НПУ» (після того була подана скарга на суддівство, яка була задоволена і буде перегравання даного матчу).
Невдало розпочала кіровоградська команда звітний матч. В певний час вона поступалася з рахунком 0:11. Потім все ж трьохочкові кидки Грекхем і Сівакової трішки виправили ситуацію – 6:11. Потім команди грали, відповідаючи один одному точними кидками. Друга чверть теж не радувала кіровоградких шанувальників баскетболу. Не йшла грав в капітана кіровоградок Вікторії Пазюк: не могла влучити кілька кидків поспіль і в першій половині зустрічі набрала лише два очки. В той час, коли лідерок БК «Єлисавет-баскет» не йшла гра, Тетяна Гаїв своєю результативною грою ще тримала пристойним відставанням в рахунку – 27:35. Та все ж господарі забезпечили після першої половини зустрічі 14-ти очкову перевагу.
По перерві господарі ще збільшили свою перевагу в рахунку. Нестримною була їх лідерка Аліса Ягупова, яка в підсумку в звітному матчі набрала аж 41 очко. Кіровоградська команда в останній чверті відіграла вісім очок, але все ж по завершенні зустрічі перемогу здобула команда «Регіна-Баскет Бар». В складі кіровоградської команди найрезультативнішою була Аліса Євтушенко – 22 очка.
В наступному турі, 10 листопада, «Єлисавет-баскет» завітає в гості до одеської команди «Інтерхім-СДЮШОР№2».

«Регіна-Баскет Бар» - «Єлисавет-баскет» 95:83 (23:19, 30:20, 24:18,  18:26)

«Регіна-Баскет Бар»: Шматова (11 + 8 + 1), Сузік (4+4 + 2), Ягупова (41 + 9 + 5), Письменник (11 + 7 + 1), Покойова (14 + 9 + 6), Покровенко (6+3+2), Афанасєва (0+0+1), Лохманчук (1+2+0), Науменко (0+0+1), Терпелюк (0+0+0), Ковальова (7+5+2), Кириченко (0+1+0).

БК «Єлисавет-баскет»: Рисіна (0-0-0), Савка (0+0+0), Фрасинюк (0+0+0), Нагорна (0-0-0), Гаїв (19-4-5), Євтушенко (22-10-2), Пазюк (5-10-6), Сівакова (3-2-3), Грекхем (12-4-6), Жержерунова (22-14-3), Ніколаєва (0+0+0).

Категорія: Баскетбол | Переглядів: 548 | Додав: Admin | Теги: баскет, Регіна, Єлисавет, бар, Кіровоград