ГоловнаРеєстраціяВхідПонеділок, 06.05.2024, 18:08

Головна » 2012 » Листопад » 5 » Вольова перемога «Олександрії» над «Динамо-2»
20:23
Вольова перемога «Олександрії» над «Динамо-2»
В 18-му турі чемпіонату України серед команд першої ліги ПФК «Олександрія» на виїзді зустрічався із «Динамо-2».

Перша половина зустрічі не порадувала вболівальників олександрійської команди. Підопічні Андрія Купцова володіли ініціативою, але от небезпечних моментів не могли створити у воріт суперника. А київська команда своїм шансом відзначитися скористалася: на 15-ій хвилині зустрічі при подачі кутового захисник гостей Сергій Басов спиною відправив м’яч у власні ворота. Тож на перерву команди пішли за мінімальної переваги господарів.
Після перерви гості чималими силами пішли вперед. І свого досягли. На 53-ій хвилині матчу Сергій Басов ударом головою зрівняв рахунок на табло. Асистував йому Андрій Запорожан. В наступній атаці Сергій старенький загострював ситуацію біля воріт киян – ніхто не замкнув його передачу. А на 72-ій хвилині гостям вдалося вийти вперед. Після чудової передачі Віталія Гавриша Василь Грицук ударом головою відправив м’яч у нижній дальній кут воріт київської команди – 1:2. Гості наприкінці матчу залишилися в меншості: Сергій Басов в звітному матчі забив у власні та чужі ворота, а також «напрацював» на два попередження. Ось такий веселий матч у його виконанні. Кияни граючи в більшості не могли нічого небезпечного створити біля воріт Руслана Зарубіна. В підсумку матч завершився перемогою олександрійців. ПФК «Олександрія» перемістилася на друге місце, кияни залишилися на останньому місці.
В наступному турі, 10 листопада, олександрійська команда вдома прийме «Нафтовик-Укрнафту».

«Динамо-2» - ПФК «Олександрія» 1:2 (1:0) (Басов, 15 (авт.) – Басов, 53; Грицук, 72)

«Динамо-2»: Рудько, Чорноморець, Лухтанов, Кушніров, Рижук, Ісраілов, Суарес, Фаворов, Гемега 9Єрмаченко, 83), Шевчук (Мединський, 56), Теміле (Хобленко, 75).

ПФК «Олександрія»: Зарубін, Сахневич, Чередніченко, Кіча (Полярус, 46), Гавриш (Шендрик, 89), Запорожан, Старенький, Шевченко (Кралік, 85), Банада, Бондаренко (Грицук, 58), Басов.

Попередження: Темілє, 59 - Басов, 56; 86.

Вилучення: Басов, 86.
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 629 | Додав: Admin | Теги: Вольова, Олександрія, Динамо-2, перемога