ГоловнаРеєстраціяВхідНеділя, 05.05.2024, 22:55

Головна » 2012 » Листопад » 10 » Впевнена перемога БК «Єлисавет-баскет» над одеситками
16:09
Впевнена перемога БК «Єлисавет-баскет» над одеситками
Відбувся матч четвертого туру жіночої баскетбольної української вищої ліги «Інтерхім-СДЮШОР№2» - БК «Єлисавет-баскет».

Почався матч для кіровоградської команди не вдало. Вже на старті підопічні Юрія Процюка поступалися одеситкам з рахунком 5:12. Але молодці кіровоградки; вони зуміли не лише наверстати втрачене, але і вийти ще в першій чверті вперед 21:16. Одеська команда все ж перед другою чвертю відправила ситуацію.
До перерви матчу гості забезпечили собі перевагу в 11 очок. Варто відзначити, що в першій половині зустрічі найрезультативнішою в складі кіровоградської команди була Тетяна Гаїв, на рахунку якої 13 очок. Радує те, що вона ще і досить влучною була при виконанні штрафних кидків - шість із шести.
У другій половині матчу кірвоградки продовжували нарощувати свою перевагу в рахунку, і лише в останній чверті дозволили суперницям на рівних з ними зіграти. Тож в підсумку зустріч завершилася впевненою перемогою кіровоградської команди - 81:63. Нарезультативнішою в матчі стала баскетболістка кіровоградської команди Тетяна Гаїв - 32 очка. Лише на три очки відстала від неї її партнерка по команді Олена Жержерунова (вона також в свій актив записала дабл-дабл, зробивши 10 підбирань). Найбільше очок в складі господарок набрала Світлана Колібабчук - 13 очок.
Вітаємо команду Юрія Процюка та президента БК Руслана Згривця з чудовою переконливою перемогою на баскетбольному майданчику одеської команди.
Матч наступного туру, який мав відбутися 18 листопада, БК «Єлисавет-баскет» - «ТІМ-СКУФ» перенесено на 22 грудня, а свою наступну зустріч кіровоградки проведуть 26 листопада: вдома приймуть
«НПУ-Динамо».

«Інтерхім-СДЮШОР№2» - БК «Єлисавет-баскет» 63: 81 (21:23, 8:17, 19:27, 15:14)

БК «Єлисавет-баскет»: Рисіна (0+1+0), Гаїв (23+6+2), Євтушенко (9+5+0), Пазюк (6+7+3), Сівакова (12+4+0), Грекхем (11+3+9), Жержерунова (20+10+4).
Категорія: Баскетбол | Переглядів: 664 | Додав: Admin | Теги: Єлисавет, баскет, ліга, СДЮШОР№2, Інтерхім, БК, баскетбол