ГоловнаРеєстраціяВхідСубота, 04.05.2024, 19:56

Головна » 2012 » Листопад » 11 » БК «Кіровоград» дав бій лідеру «Муссону»
18:24
БК «Кіровоград» дав бій лідеру «Муссону»
В четвертому турі української чоловічої баскетбольної ліги БК «Кіровоград» вдома приймав БК «Муссон» (Севастополь).

До звітного туру севастопольська команда підійшла в ранзі лідерів, в усіх шести попередніх матчах святкувавши перемоги. Вчора в спортивному залі КДПУ (м. Кіровоград, вул.. Шевченка, 1) кіровоградські баскетболісти нічим не змогли зарадити супернику, який впевнено з рахунком 82:65 святкував перемогу. Лише в останній чверті того матчу підопічні Валерія Мельничука зіграли на рівних.
Сьогодні ж БК «Кіровоград» дав справжній бій лідеру вищої ліги. Вже спочатку зустрічі господарі дали зрозуміти, що готові боротися за перемогу. В першій чверті вони забезпечили перевагу в 12 очок. Суперник в подальшому зумів відіграти лише одне очко, а в третій чверті кіровоградці ще більше збільшили свою перевагу. На останню чверть підопічні Валерія Мельничука виходили за 19-ти очкової переваги над лідером. Хто міг подумати про таке перед звітним матчем? Можливо цей неочікуваний рахунок зіграв злий жарт. В останній чверті перевага кіровоградців розтанула. БК «Кіровоград» в ті хвилини спромігся набрати лише 8 очок, а в той же час севастопольці набрали аж 28 очок. Точний кидок гравця гостей на останніх секундах зустрічі принесли перемогу лідеру з перевагою в одне очко. Ось таким непоступливим був «Кіровоград» в даному матчі. В другому матчі в складі кіровоградської команди відрази три баскетболісти стали найрезультативнішими в звітному матчі: Іван Гусаров, Давід Майсурадзе та Антон Рожков набрали по 18 очок. Відзначимо, що в гравців «Кіровограду» не поганий відсоток реалізованих трьох очкових кидків – 47%, в суперника ж – 14%. Процент реалізації штрафних кидків становить 71 на 76 на користь гостей. При тому зазначимо, що севастопольська команда аж 42 рази виконувала штрафні кидки; БК «Муссон» аж 32 очки в даному матчі набрав з лінії штрафних кидків.
Після звітного зіграного матчу БК «Кіровоград» має провести матчі першого туру Кубка України: 14 листопада вдома приймати кременчуцький «Кремінь», а 17 листопада матч-відповідь.

Вища ліга. 4-ий тур. Статистика матчів.
1-ий матч.
БК «Кіровоград» - БК «Муссон» 65:82 (18:24, 11:18, 21:25, 15:15)
БК «Кіровоград»: Мельнік (1-1-0), Майсурадзе (8-3-3), Ігнатенко (0-7-0), Підіпригора (7-5-3), Гогієв (5-2-0), Рожков (12-4-1), Косенков (4-5-0), Воробйов (7-3-1), Нейжмак (5-2-0), Гусаров (11-5-3), Сокіл (0-2-1), Кодола (5-2-0).
БК «Муссон»: Савостін (0-1-0), Семенов (8-1-0), Жук (8-0-0), Баяндін (3-3-0), Легоньков (0-0-0), Шевченко (17-3-2), Липовцев (11-3-2), Єерьомін (8-7-2), Мтепанов (0-0-0), Паланійчук (20-9-1), Кожеватов (9-4-2).

2-ий матч.
БК «Кіровоград» - БК «Муссон» 74:75 (25:13, 21:22, 20:12, 8:28)
БК «Кіровоград»: Майсурадзе (18 набраних очок-7 підбирань-3 результативні передачі), Підіпригора (2-0-1), Гогієв (1-0-0), Рожков (18-7-1), Косенков (4-1-0), Воробйов (2-3-1), Нейжмак (11-5-0), Гусаров (18-9-1), Кодола (0-0-0).
БК «Муссон»: Савостін (7-0-0), Семенов (0-0-0), Жук (12-3-3), Баяндін (12-3-0), Легоньков (1-0-1), Шевченко (16-3-0), Липовцев (8-8-0), Єерьомін (11-5-0), Паланійчук (3-4-0), Кожеватов (6-3-0).
Категорія: Баскетбол | Переглядів: 728 | Додав: Admin | Теги: Муссон, дав, Кіровоград, БК, бій, Лідер