ГоловнаРеєстраціяВхідПонеділок, 29.04.2024, 10:07

Головна » 2012 » Листопад » 16 » «Єлисавет-баскет» в гостях поступився «ТІМ-СКУФ»
18:53
«Єлисавет-баскет» в гостях поступився «ТІМ-СКУФ»
В перенесеному матчі 9-го туру вищої ліги кіровоградська жіноча баскетбольна команда «Єлисавет-баскет» в гостях поступилася «ТІМ СКУФ».

З початку матчу на баскетбольному майданчику точилася напружена непоступлива боротьба. Господарки все першу чверть виграли з перевагою в 5 очок: вагомий вклад внесли Кочубей (7 очок) та Мацко (6). В складі гостей в перші 10 хвилин Олена Жержерунова була найрезультативнішою. В другій чверті, як і в першій, в потрібний момент американська легіонера «Єлисавет-баскет Ешлі Грекхем відзначилася влучним трьохочковим кидком і скоротила відставання до двох очок. Друга чверть стала феєрією влучних трьохочкових кидків, що було певною мірою перекривало низьку результативність при виконанні двохочкових кидків.
В третій чверті по ходу матчі кіровоградки зуміли відіграти відставання в 14 очок і мати лише три очки. Та все ж, в останній чверті вони не зуміли дістати суперниць і з рахунком 82:87 зазнали поразки. В складі гостей найрезультативнішою стала Олена Жержерунова, на рахунку якої 22 набраних очка.
«Кіровоградкам в даному матчі не вистачило жорсткості при підбираннях під власним кільцем. Пізно пішли трьохочкові кидки в гостей, а от киянки в третій чверті раз по раз влучали. Господарки перемогли завдяки своїм лідеркам. В складі ж «Єлисавет-баскет» варто відзначити Олену Жержерунову та Ешлі Грекхем. Не пішла гра у Вікторії Пазюк. Швидко набрала чотири фоли Аліса Євтушенко», - відзначив нашому порталу спортивний журналіст Юрій Ілючек, який був присутній на матчі «ТІМ-СКУФ» - «Єлисавет-баскет».
Наступний матч кіровоградки проведуть 26 листопада. До них в гості завітає київське «НПУ-Динамо».

«ТІМ-СКУФ» - «Єлисавет-баскет» 87:82 (19:14, 25:24, 23:26, 20:18)

«ТІМ-СКУФ»: Вишняк (0+0+0), Савицька (0+0+0), Стаднік (2+0+0), Кочубей (18+6+9), Мацко (23+10+0), Уро-Нілє (17+9+1), Завидіна (4+1+0), Краєвська (2+1+1), Ткач (0+0+0), Березинець (15+12+3), Карєва (0+0+0), Фастхудінова (6+2+1).

«Єлисавет-баскет»: Рисіна (0+0+0), Нагорна (0+0+0), Гаїв (17+5+1), Євтушенко (11+6+1), Пазюк (2+3+7), Сівакова (14+2+0), Ніколаєва (0+0+0), Грекхем (16+4+5), Жержерунова (22+12+4).

Категорія: Баскетбол | Переглядів: 626 | Додав: Admin | Теги: вища, жінки, Єлисавет, СКУФ, ТІМ, ліга, баскет