ГоловнаРеєстраціяВхідПонеділок, 29.04.2024, 17:24

Головна » 2012 » Листопад » 16 » Гол Кочури не допоміг «Оболоні» здобути очки в матчі зі «Сталлю»
19:49
Гол Кочури не допоміг «Оболоні» здобути очки в матчі зі «Сталлю»
Матч між київською «Оболонню» та алчевською «Сталлю» відкрив 20-ий тур української першої ліги.

Цього матчу могло і не бути. так, на разі київська команда переживає не прості часи. На попередній мат із «Буковиною» Оболонь» не виїхала і їй було зараховано технічну поразку. Була під питанням участь і у звітному матчі. Другий матч і що тоді? Ясна річ, що дискваліфікація. То ж все було вирішено дограти даний рік, в якому залишилося всього два матчі. У вирі таких подій минулорічний учасник Прем’єр-Ліги України докотився до 14-го місця першої ліги.
Сьогодні до киян, в складі яких виступає два вихованці кіровоградського футболу Олександр Кочура та Ігор Березовський, а також екс-гравці «Зірки» Андрій Товт і Тарас Дурай, екс-захисник ПФК «Олександрія» Кирило Сидоренко, завітала друга команда чемпіонату «Сталь». В звітному матчі господарі були ще ослаблені і дискваліфікаціями Бориса Баранця та Дмитра Воробея.
В стартовому складі господарів вийшов вихованець кіровоградського футболу Олександр Кочура та екс-гравці «Зірки» Андрій Товт і Тарас Дурай. В першому таймі матчі найактивнішим гравцем на полі був, безсумнівно, Олександр Кочура. Він спочатку на четвертій хвилині матчу взяв на себе гру і потужно пробив вище воріт суперника. Через 10 хвилин вже з меж штрафної біля дев’ятки воріт гостей пробив. А на 20 хвилині він вже влучив у ворота, але програв дуель голкіперу «Сталі» Андрію Комарицькому. А наприкінці першого тайму господарі повели вперед: відзначився Сергій Мякушко. Не пройшло і хвилини як Олександр Кочура реалізував вихід один на один з голкіпером суперника – 2:0. З таким рахунком завершилася перша половина звітного матчу. Щодо «Сталі», то вона мала пару моментів, але не зуміла їх реалізувати.
У другому таймі гостям вдалося не лише відіграти відставання в рахунку, а й забити переможний м’яч. Так, капітан «Сталі» Олександр Акименко та «джокер» Роман Локтінов зрівняли 2:2. А третій м’яч у ворота господарів забив Степанюк. Після цього міг побувати і четвертий м’яч у ворота Андрія Товта, але після удару Окана-Стазі господарів врятувала перекладина їх воріт. Фінальний свисток арбітра зафіксував вольову перемогу алчевців.
В наступному турі алчевська «Сталь» 23 листопада вдома прийме кіровоградську «Зірку». На «Оболонь» же чекає виїзд до Армянська.

«Оболонь» - «Сталь» 2:3 (2:0) (Мякушко, 40; Кочура, 41 – Акименко, 68; Локтіонов, 81; Степанюк, 83)

«Оболонь»: Товт, Дурай, Корнєв, Турчанов, Ільків, Лупашко, Пердута, Кочура, Мякушко (Шевчук, 60), Котенко (Поспєлов, 77), Пищур (Яковенко, 75).

«Сталь»: Комарицький, Чеботаєв, Кондратюк, Міщенко, Солдат, Сікорський (Локтіонов, 62), Батюшін, Коллінс, Окана-Стазі, Степанюк (Козак, 86), Акименко (Єрмаков, 90).

Попередження: Дурай, 54 - Батюшин, 24; Чеботаєв, 58.
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 747 | Додав: Admin | Теги: Кочура, оболонь, Сталь