ГоловнаРеєстраціяВхідПонеділок, 29.04.2024, 10:27

Головна » 2012 » Листопад » 16 » Олександр Кочура: Який смисл було проводити заміни?
20:14
Олександр Кочура: Який смисл було проводити заміни?
Півзахисник київської «Оболоні», вихованець кіровоградського футболу, телеканалу «Футбол» прокоментував матч з алчевською «Сталлю».

Криза в «Оболонні». Та все ж змогли налаштуватися на цей матч.
Ми як ніколи вдало зіграли перший тайм матчу. Забили два м’ячі. В другому таймі захист не втримав гравців суперника в двох схожих пропущених м’ячах. Пердута слабко після перерви зіграв. Не розумію для чого треба було при рахунку 2:1 замінювати Пищура. Він за м’яч зачіплявся. Який смисл було проводити заміни?

Другий тайм матчу не порадував.
В другому таймі матчу розслабилися, не тримали м’яч.

«Сталь» в цьому матчі чимось Вас здивувала?
Ні, не здивувала. На нас не давила відповідальність за результат матчу. Тренери нормально налаштували. Кожен розумів, що матч дивилася вся Україна. Сподіваємося, що з командою все буде добре.

Буде можливість добратися на матч з «Титаном»?
Сподіваємося, що зіграємо. Ми вже тренеру говорили, що згодні сісти на автомобілі і ними добиратися. Нас, мабуть, засміють.

Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 625 | Додав: Admin | Теги: Кочура, оболонь, Сталь