ГоловнаРеєстраціяВхідСубота, 04.05.2024, 00:37

Головна » 2012 » Листопад » 17 » «Зірка» святкувала перемогу над «Буковиною»
16:42
«Зірка» святкувала перемогу над «Буковиною»
«Зірка» - «Буковина» 3:1 (2:1) (Іванов, 20; Шаврін, 24; Насібулін, 77 – Платон, 29)

«Зірка»: Ситников, Пінчук, Бочкур, Осадчий (Олефір, 90+2), Іванов (Фатєєв, 87), Шаврін, Степанов, Нємчанінов, Войтенко, Галенко, Насібулін (Порошин, 90+1).

«Буковина»: Когут, Донець, Аблітаров, Циколія, Савін, Дорош (Ятленко, 87), Найко, Сантрапинських (Ушаков, 78), Маковійчук (Керчу, 41), Шупік (Якименко, 46), Платон.

Попередження: Насібулін, 56 – Керчу, 66; Найко, 68; Циколія, 90.

В матчі 20-го туру української першої ліги кіровоградська «Зірка» вдома приймала чернівецьку «Буковину».
Зустрічі між кіровоградською та чернівецькою командами завжди носили непоступливий характер. В їх історії протистоянь були і мінімальні перемоги один одного і бойові нічиї, зокрема з рахунком 3:3. В звітному матчі наставники обох команд не могли задіяти всіх основних своїх гравців. Так, через дискваліфікації допомогти в звітному матчі не могли своїм партнерам Іван Рудницький, Євген Ширяєв  (обидва «Зірка») та Олександр Вечтомов («Буковина»).
З початку матчу на полі команди підтримували високий темп гри. Але от особливо небезпечних моментів не створювалося. І лише в середині тайму команди порадували не багаточисельних глядачів аж трьома забитими м’ячами. Спочатку Єгор Іванов був в штрафній суперника найпроворнішим, а через чотири хвилини після передачі Насібуліна результативно замкнув дальню штангу воріт чернівчан Вадим Шаврін. Та перевага в два мячі господарі тримала до 29-ої хвилини: з передачі Сантрапинських Руслан Платон вийшов тет-а-тет з голкіпером «Зірки» і реалізував побачення – 2:1. З цим рахунком завершилася перша половина зустрічі.
Після перерви кіровоградська команда впевненіше грала і ще раз змогла відзначитися. Владислав Насібулін ударом з гострого кута встановив остаточний рахунок 3:1.
В наступному турі, 23 листопада, кіровоградська команда завітає в гості до алчевської «Сталі». Матч між алчевською та кіровоградською командами буде в прямому ефірі транслювати телеканал «Футбол» і розпочнеться о 17.00.

Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 677 | Додав: Admin | Теги: Буковина, Зірка