ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 03.05.2024, 19:39

Головна » 2012 » Листопад » 17 » «Олександрія» розгромила «Арсенал»
20:45
«Олександрія» розгромила «Арсенал»
Відбувся матч 20-го туту чемпіонату України серед команд першої ліги «Арсенал» – ПФК «Олександрія».

Підопічні Андрія Купцова впевнено зіграли матч в Білій Церкві проти місцевого «Арсеналу». Вже в першому таймі гості забили у ворота суперника три «сухі» м’ячі. Варто зазначити, що голеадор олександрійців протягом 7 хвилин оформив дубль в звітному матчі. А відкрив рахунок в зустрічі Сергій Старенький.
Після перерви команди дограли матч, обмінявшись наприкінці матчу забитими м’ячами. Спочатку гол престижу забив Дмитро Проневич, а на 90-ій хвилині капітан «Олександрії» Ігор Чередніченко встановив остаточний рахунок 4:1.
В наступному турі «Олександрія» має вдома прийняти МФК «Миколаїв». Але чи відбудеться матч з миколаївцями, складно сказати, адже сьогодні вони не вийшли на домашній матч із ФК «Севастополь». І футболісти МФК «Миколаїв» обіцяють, що у разі не виплати зарплат вони бойкотують і наступну зустріч із олександрійцями.

«Арсенал» (БЦ) – ПФК «Олександрія» - 1:4 (0:3)

«Арсенал»: Марущак (Сімаков, 46), Романюк (Ковельський, 76), Коваленко, Стоян М., Антонюк Д., Проневич (к/к), Дячук-Ставицький, Ординський, Алексанов, Чорномаз (Штика,86), Степанков (Мирослін, 80)

«Олександрія»: Зарубін, Протіч, Чередніченко (к/к), Гавриш (Кралік, 46), Шевченко (Міхальов, 46), Полярус, Грицук, Старенький (Кіча,70), Микицей, Бондаренко, Басов (Назаренко,78)

Попередження:  В. Бондаренко, 44
Голи: Д. Проневич (87) – С. Старенький (12), В.Шевченко (38, 45), І. Чередніченко (90)

Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 559 | Додав: Admin | Теги: Олександрія, Арсенал, розгром