ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 03.05.2024, 17:21

Головна » 2012 » Листопад » 18 » В стані лідерів без змін, «Зірка» - п’ята
19:13
В стані лідерів без змін, «Зірка» - п’ята
Відбулися матчі 20-го туру чемпіонату України серед команд першої ліги.

Звітний тур стартував матчем «Оболонь» - «Сталь». Була загадка: чи вийде київська команда на матч? Вийшла і дала бій лідеру, принаймні в першому таймі, на перерву пішовши за переваги в два м’ячі. А в другому таймі гра господарів була ослаблена проведеними замінами. Наступного дня відбулася більшість матчів туру. «Суми» з Одеси привезли три очки. Таким же вдалим виявився вояж олександрійців та армянської команд. Охтирчани вдома розгромили донецький «Олімпік». В Миколаєві ж відбулося те, чого ніхто не очікував. До цього міста на матч прибуло чимало севастопольських вболівальників, але вони не змогли насолодитися грою своєї команди, адже матч не відбувся. Футболісти «Миколаєва» не вийшли на матч. Хоча президент ПФЛ Мілетій Бальчос за дні до матчу відправився до Миколаєва вирішувати проблеми клубу. І за день до матчу заявляв, що вдалося вирішити проблеми, але сталося інакше… Чому так? Чому і президент ПФЛ був безсилим в даній ситуації? Чимало запитань, але відповідей немає.
А завершився звітний тур матчем «Динамо-2» - «Авангард», в якому молоді кияни поступилися краматорцям з рахунком 0:2. Зазначимо, що в другому таймі команди обмінялися не забитими пенальтями – в обох випадками гравці не влучали у ворота.
Після звітного туру в стані лідерів не відбулося змін, адже і «Сталь», і «Олександрія» виграли, а «Севастополю» мають дати технічну перемогу. Четвертим іде «Нафтовик-Укрнафта», на очко відстають «Зірка» та «Авангард», котрі перебувають відповідно на 5 та 6 місцях.
23-24 листопада відбудеться 21 тур, який буде останнім в першій лізі 2012 року.

Перша ліга-2012/13. 20 тур
ФК Полтава - Титан 0:1 (0:1)
Гол: 0:1 - Гайдаш (26)
Зірка - Буковина 3:1 (2:1)
Голи: 1:0 - Є. Іванов (20), 2:0 - Шаврін (24), 2:1 - Платон (29), 3:1 - Насібулін (77)
ФК Одеса - ПФК Суми 1:3 (1:3)
Голи: 0:1 - Волчков (5 аг), 0:2 - І. Мельник (15), 0:3 - Камерцель (38), 1:3 - Калітов (40)
Арсенал БЦ - ПФК Олександрія 1:4 (0:3)
Голи: 0:1 - Старенький (12), 0:2 - В. Шевченко (38), 0:3 - Шевченко (45), 1:3 - Проневич (87), 1:4 - Чередніченко (90)
Нафтовик-Укрнафта - Олімпік 3:0 (0:0)
Голи: 1:0 - Бояринцев (50), 2:0 - Яровенко (73), 3:0 - Саванчук (90+3)
Геліос - Кримтеплиця 2:0 (1:0)
Голи: 1:0 - Борзенко (2), 2:0 - Расков (79)
Динамо-2 – Авангард 0:2 (0:1) (Собко, 40; Козьбан, 58)
Оболонь - Сталь 2:3 (2:0) (Мякушко, 40; Кочура, 41 – Акименко, 68; Локтіонов, 81; Степанюк, 83)

Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 612 | Додав: Admin | Теги: перша, Севастополь, ліга, Сталь, Зірка