ГоловнаРеєстраціяВхідПонеділок, 29.04.2024, 23:57

Головна » 2012 » Листопад » 21 » Команда Пятова «Шахтар» вийшла до плей-офф Ліги Чемпіонів
01:41
Команда Пятова «Шахтар» вийшла до плей-офф Ліги Чемпіонів
В 5-му турі Ліги Чемпіонів донецький «Шахтар» забезпечив вихід до наступного раунду змагань.

Донецький «Шахтар» в Данії в першому таймі не продемонстрував тієї гри, якої від нього очікували українські шанувальники футболу. А от негативу додав у їх серця, і не лише якістю гри, а й зухвалістю… Нападник гостей Луїс Адріано не дотримався принципу «Фейр-плей». При рахунку 0:1 на користь датчан була зупинка гри в центрі полі і після її відновлення Вілліан вибив м’яч в захисні редути суперника, повертаючи їм м’яч, але нападник гостей у вільній зоні підібрав «круглого» й реалізував вихід один на один. Незадоволення гравців господарів можна було тоді зрозуміти. І хоча через кілька хвилин датська команда змогла ще раз вийти вперед. Та наприкінці першого тайму донеччани зуміли відновити рахунок в матчі – 2:2.
В другому таймі «Шахтар» тричі відзначився у воротах господарів, які вже не особливо турбували голкіпера донеччан, вихованця кіровоградського футболу, Андрія Пятова. Здобувши перемогу в звітному матчі донецька команда гарантувала собі путівку до наступного раунду змагань, адже в іншому матчі групи було зафіксовано не нічию. Саме нічия не влаштовувала «Шахтара». І, на радість команди Андрія Пятова, туринський «Ювентус» впевнено розібрався вдома з діючим володарем Кубка Ліги Чемпіонів.
Тож тепер в останньому турі «Шахтар» вдома прийме «Ювентус» і його задовольнить і нічия, щоб з групи вийти із першого місця. Нічия підійде і італійцям, котрі на два очки випереджають «Челсі», якому в шостому турі вдома приймати датчан.

Ліга Чемпіонів. 5-ий тур. Группа «Е». Статистика матчів.

"Ювентус" - "Челсі" - 3:0 (1:0)
Голи: 1:0 - 38 Квальярелла, 2:0 - 61 Відаль, 3:0 - 90+1 Джовінко.
"Ювентус" - Буффон, Бардзальі, Бонуччі, К'єлліні, Ліхтштайнер (М. Касерес, 68), Пірло, Асамоа, Відаль, Маркізіо, Квальярелла (Погба, 89), Вучініч.
"Челсі" - Чех, Аспілікуета (Мозес, 60), Давид Луїз, Кейхілл, Іванович, Е. Коул, Рамірес, Обі Мікел (Торрес, 71), Е. Азар, Мата, Оскар.
Попередження: Бонуччі (41), Рамірес (76), Маркізіо (85).

"Нордшелланд" - "Шахтар" - 2:5 (2:2)
Голи: 1:0 - 24 Нордстранд, 1:1 - 26 Луїс Адріано, 2:1 - 29 Лорентс, 2:2 - 44 Вілліан, 2:3 - 50 Вілліан, 2:4 - 53 Луїс Адріано, 2:5 - 81 Луїс Адріано.
"Нордшелланд" - Хансен, Паркхерст, окорил, Руньє, Мтіліга, Аду, Стокхольм, Лорентс, Крістенсен (Крістіансен, 59), Джон (Айнаоглу, 82), Нордстранд (Тічіновіч, 75).
"Шахтар" - Пятов, Срна, Кучер, Ракицький, Рац, Степаненко, Фернандіньо, Мхітарян, Алекс Тейшейра (Коста, 78), Вілліан (Ілсіньо, 86), Луїс Адріано (Едуардо, 82).
Попередження: Аду (64), Луїс Адріано (67).

Категорія: Футбол. Україна. Інше | Переглядів: 698 | Додав: Admin | Теги: Адріано, Шок, Челси, дания, Пятов, Ювентус, ЛЧ, Шахтар, гол, Виллиан