ГоловнаРеєстраціяВхідСубота, 04.05.2024, 04:37

Головна » 2012 » Листопад » 23 » «Зірка» поступилася «Сталі» в Алчевську
20:02
«Зірка» поступилася «Сталі» в Алчевську
В 21-му турі першої ліги в Алчевську кіровоградська «Зірка» зіграла із місцевою «Сталлю».

В звітному матчі оптимальні склади виставити не зуміли обидва наставники. Так, гості не могли розраховувати на дискваліфікованих Євгена Ширяєва та Єгора Іванова. Господарі, діями яких в цьому матчі керував Вадим Плотников (Анатолій Волобуєв дискваліфікований і звітний матч переглядав з трибун), не змогли залучити по тій же причині Чеботаєва та Поступаленка. Та все ж у складі кіровоградської команди мінімальні зміни: Єгора Іванова замінив Іван Рудницький, який до цього відбував дискваліфікацію.
Матч розпочався жваво. Вже на другій хвилині після подачі Колінса Акименко пробивав – м’яч від Нємчанінова відлетів у штангу воріт гостей і першим на добиванні був Роман Локтіонов, який вміло переправив «круглого» у ворота Ситникова – 1:0 на користь господарів. Та не довго вели в рахунку футболісти «Сталі». Через три хвилини Тарас Пінчук вдало поборовся біля кутового прапорця на половині суперника і віддав пас на партнера, який переадресував м’яч на Галенка – удар Ярослава відбив голкіпер алчевців, та першим на добивання встиг Вадим Шаврін, який зрівняв рахунок на табло – 1:1. У відповідь господарі ледь у подібному ситлі, як забивали перший м’яч, не відзначилися. Знову на вістрі був Роман Локтінов, який виграв верхову боротьбу в захисника та голкіпера «Зірки», але пробив вище воріт. В подальшому господарі більше контролювали м’яч, подали чимало кутових, але мали лише один стовідсотковий шанс відзначитися. Після передачі Батюшіна Акименко вийшов тет-а-тет з голкіпером «Зірки»: Антон Ситников виграв дуель в капітана «Сталі».
Другий тайм не розпочався у швидкому темпі. Та і за цього ритму господарі вийшли вперед на 55-ій хвилині. Бушман порушив правила проти Акименко і було призначено штрафний удар за 17 метрів від воріт гостей. Батюшін точним ударом в нижній ближній кут воріт «Зірки» встановив рахунок 2:1.
Пропустивши м’яч, кіровоградці почали більше переходити на половину поля суперника і на 63-ій хвилині матчу Дмитро Нємчанінов небезпечно пробивав – м’яч пролетів біля стійки воріт Ганєва. Через 4 хвилини голкіпер господарів впевнено зіграв при ударі Андрія Степанова з гострого кута. А далі господарям вдалося забити ще раз. Колінс з меж штрафної потужно пробив – Тарас Пінчук відбив м’яч в перекладину воріт і Антон Ситников не зумів спіймати м’яч: помилкою голкіпера кіровоградської команди скористався Окана-Стазі, який забив третій м’яч у ворота «Зірки». З рахунком 3:1 завершився матч.
Наступний тур української першої ліги відбудеться 24 березня 2013 року.

«Сталь» - «Зірка» 3:1 (1:1) (Локтіонов, 2; Батюшін, 55; Окана-Стазі, 79 – Шаврін, 5)

«Сталь»: Ганєв, Солдат, Міщенко, Кондратюк, Єрмаков, Степанюк, Колінс, Батюшін (Козак, 89), Окана-Стазі, Локтіонов (Сікорський, 87), Акименко (Троцько, 83).

«Зірка»: Ситников, Пінчук, Бочкур, Осадчий (Горбаненко, 80), Рудницький (Бушман, 43), Шаврін, Степанов, Нємчанінов, Войтенко (Порошин, 71), Галенко, Насібулін.

Попередження: Солдат, 46 – Осадчий, 68.
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 701 | Додав: Admin | Теги: Сталь, Зірка