ГоловнаРеєстраціяВхідСубота, 04.05.2024, 03:57

Головна » 2012 » Листопад » 23 » Друга перемога «Кіровограда» над «Кременем»
21:35
Друга перемога «Кіровограда» над «Кременем»
Відбувся другий матч 5-го туру української баскетбольної чоловічої вищої ліги  «Кіровоград» - «Кремінь».

В першій чверті команди грали на рівних, про що красномовно свідчить рахунок 19:19. А от наступна чверть була за кіровоградськими баскетболістами, які собі забезпечили 13-ти очкову перевагу в рахунку і не дозволили супернику в подальшому догнати в рахунку. Хоча третя чверть матчу теж вийшла рівною. А на останню чверть кременчуцьких баскетболістів не вистачило. Якщо в атаці вони не погано грали, то в захисті надзвичайно слабко – 32 очка набрали гравці БК «Кіровоград».
Щодо статистичних показників, процент влучань трьохочкових кидків та штрафних майже однаковий. Двохочкові – 50 на 49 на користь гостей. При цьому варто зазначити, що господарі більше виконали кидків. А от за кількість підбирань БК «Кіровоград» значно випереджає свого суперника – 53 на 25. Найрезультативнішим гравцем у складі переможця був Іван Гусаров (17 очок).
Завтра відбудеться перший матч першого туру Кубка України між «Кіровоградом» та «Кременем».

Вища ліга. 5-ий тур. 23 листопада.2-ий матч.
БК «Кіровоград» - БК «Кремінь» 71:95 (19:19, 15:28, 17:16, 20:32)
БК «Кіровоград»: Майсурадзе (3 очки - 1 підбирання -1 результативна передача), Ігнатенко (13-12-2), Підіпригора (15-8-2), Гогієв (10-4-0), Рожков (14-6-1), Косенков (4-2-2), Воробйов (7-4-1), Нейжмак (6-5-1), Гусаров (17-2-1), Кодола (9-4-3).

Категорія: Баскетбол | Переглядів: 530 | Додав: Admin | Теги: Кремінь, Кіровоград, баскетбол