ГоловнаРеєстраціяВхідНеділя, 05.05.2024, 18:51

Головна » 2012 » Листопад » 24 » БК «Кіровоград» на класі переміг «Кремінь»
14:38
БК «Кіровоград» на класі переміг «Кремінь»
Відбувся перший матч 1-го туру Кубка України з баскетболу «Кіровоград» - «Кремінь».

В першій половині звітної зустрічі господарі були в ролі «доганяючого». Чому так? Переглядаючи склад кіровоградської команди, який в ті хвилини перебував на баскетбольному майданчику, на положенню справ не варто дивуватися. Валерій Мельничук дав пограти гравцям, які не мають багато ігрового часу. Так, до перерви на лаві запасних сиділи Дмитро Ігнатенко, Олександр Підіпригора, Ярослав Гогієв, Антон Рожков, Іван Гусаров та Михайло Нейжмак, які в матчах вищої ліги з «Кременем» найбільше набирали очок. А в ті хвилини лідерами по набраних очках в кіровоградської команди були Роман сокіл (15 очок) та Михайло Воробйов (11 очок). За цих умов кременчуцькі баскетболісти після другої чверті вели в рахунку 49:46.
Після перерви з виходом основних гравців господарі все поставили на свої місця. І в третій, і в четвертій, чвертях кіровоградські баскетболісти чудово зіграли в обороні, дозволивши супернику набрати відповідно 6 та 10 очок. А от самі в атаці відіграли результативно, в підсумку забезпечивши перемогу з перевагою в тридцять очок – 94:64. Найрезультативнішим гравцем матчу став Роман Сокіл, який набрав 23 очка. Він же єдиний у складі «Кіровограду», який у звітному матчі оформив дабл-дабл. Це вдалося також гравцю «кременя» Ігорю Чумічову (13-11). Найрезультативнішим у складі гостей був Сергій Шевцов (18 очок). Богдан Сосой сьогодні лише одне очко набрав, а екс-гравець БК «Педуніверситет» Сергій Глінчак – 8.
Давши відпочити основним гравцям у першій половині зустрічі, Валерій Мельничук і компанія після перерви впевнено довела свою перевагу. Не озброєним оком помітно, що клас «Кіровограду» на багато вище «Кременя». Завтра відбудеться другий матч першого туру Кубка України між «Кіровоградом» та «Кременем». Початок зустрічі о 12.00.

Кубок України. 1-ий тур. 24 листопада.1-ий матч.
БК «Кіровоград» - БК «Кремінь» 94:64 (21:26, 25:23, 23:6, 25:10)
БК «Кіровоград»: Майсурадзе (19 очок - 3 підбирання -1 результативна передача), Підіпригора (3-7-1), Гогієв (4-3-1), Косенков (11-8-0), Воробйов (11-8-2), Гусаров (14-3-3), Кодола (9-4-3), Сокіл (23-11-1).

Категорія: Баскетбол | Переглядів: 536 | Додав: Admin | Теги: Кремінь, Кіровоград, переміг, БК, клас