ГоловнаРеєстраціяВхідПонеділок, 06.05.2024, 11:30

Головна » 2012 » Листопад » 25 » БК «Кіровоград» пройшов «Кремінь»
14:35
БК «Кіровоград» пройшов «Кремінь»
В протистоянні першого туру Кубка України з баскетболу «Кіровоград» - «Кремінь» кіровоградська команда стала переможницею.

В першому матчі кіровоградська команда з рахунком 94:64 здолала кременчуцьких баскетболістів. Найрезультативнішим гравцем в тому матчі був Роман Сокіл, який набрав 23 очка.
У другій зустрічі, після забезпечення 30-ти очкової переваги, господарі не форсували події на баскетбольному майданчику, економлячи свої сили на матчі вищої ліги. В кожній чверті кіровоградська команда здобувала по кілька очок переваги, яка після третьої чверті складала 14 очок. У останній чверті гості зуміли трохи скоротити відставання в рахунку, відігравши 6 очок. Найрезультативнішими у складі кіровоградців стали Михайло Нейжмак (20 очок) та Антон Рожков (18 очок).

Кубок України. 1-ий тур. 24 листопада. 1-ий матч.
БК «Кіровоград» - БК «Кремінь» 94:64 (21:26, 25:23, 23:6, 25:10)
БК «Кіровоград»: Майсурадзе (19 очок - 3 підбирання -1 результативна передача), Підіпригора (3-7-1), Гогієв (4-3-1), Косенков (11-8-0), Воробйов (11-8-2), Гусаров (14-3-3), Кодола (9-4-3), Сокіл (23-11-1).

Кубок України. 1-ий тур. 25 листопада. 2-ий матч.
БК «Кіровоград» - БК «Кремінь» 89:81 (26:21, 21:20, 28:20, 14:20)
БК «Кіровоград»: Майсурадзе (11 очок - 6 підбирань -3 результативні передачі), Підіпригора (10-10-2), Гогієв (3-0-2), Косенков (9-2-1), Нейжмак (20-12-1), Рожков (18-2-3), Ігнатенко (0-3-1), Гусаров (10-6-3), Кодола (2-0-3), Сокіл (6-1-0).

Категорія: Баскетбол | Переглядів: 574 | Додав: Admin | Теги: Кремінь, Кіровоград, кубок