ГоловнаРеєстраціяВхідПонеділок, 06.05.2024, 02:18

Головна » 2012 » Листопад » 26 » БК «Єлисавет-баскет» зазнав прикрої домашньої поразки
20:53
БК «Єлисавет-баскет» зазнав прикрої домашньої поразки
Відбувся матч шостого туру української жіночої вищої ліги БК «Єлисавет-баскет» - «НПУ-Динамо».

Вперше кіровоградська жіноча команда «Єлисавет-баскет» постала перед очима кіровоградських шанувальників баскетболу. Домашній дебют випав на зустріч з командою «НПУ-Динамо».
Тренерський штаб господарів на звітний матч виставив наступну стартову п’ятірку: Вікторія Пазюк, Аліса Євтушенко, Олена Жержерунова, Ешлі Грекхем та Аліна Ягупова. Зустріч розпочалася жваво і господарі захватили ініціативу вели в рахунку. Вже на старті матчу тренери гостей використали один тайм-аут, намагаючись внести корективи в гру своєї команди. Але точні кидки Аліни Ягупової (кілька вдалих проходів поспіль), Вікторії Пазюка та двохчоковий та трьох очковий кидки Аліси Євтушенко, і як наслідок 10 очок переваги кіровоградської команди. Але наприкінці першої чверті кілька очок гості відігравши, вдало зігравши під час підбирань під чужим кільцем.
На початку другої чверті кіровоградська команда створив відрив ще +7 – 30:19. Це постаралися Ешлі Грекхем, Аліса Євтушенка та Аліса Ягупова, яка відзначилася трьох очковим кидком. На далі до перерви команди грали на рівних і друга чверть завершилася з рахунком 49:40 на користь «Єлисавет-баскет».
В третій чверті київська команда зуміла відіграти три очки. У господарів дещо не виходило в захисті протидіяти лідеру гостей Хуаніті Варді, яка і вдало виконувала штрафні кидки та результативно атакували як із-за дуги, так і з меж її.
Остання чверть звітної зустрічі не порадувала глядачів, які повністю заповнила спортивний зал КДПУ. Київська команда змогла супернику нав’язати свою гру, змусивши його помилятися. Хоча на початку чверті господарі завдяки влучним кидкам Тетяни Гаїв та Ешлі Грекхем і збільшили перевагу в рахунку до 7 очок, та ця перевага, на жаль, досить швидко розтанула і «НПУ-Динамо» нарощував свій темп. У відповідальний момент не пощастило Аліні Ягупова, яка тричі поспіль із-за дуги промахнулася. Киянки на чолі з Ханітою Варді, яка була найкращою в складі «НПУ-Динамо», довели звітну зустріч до перемоги з рахунком 101:91. Прикра поразка кіровоградської команди. Що ж не варто засмучуватися, та слід готуватися до наступного матчу. Слід констатувати: дебютант вищої ліги «Єлисавет-баскет» гучно вже заявив про себе українському жіночому баскетболі.

БК «Єлисавет-баскет» - БК «НПУ-Динамо» 91:101 (23:19, 26:21, 22:25, 20:36)

Категорія: Баскетбол | Переглядів: 580 | Додав: Admin | Теги: Єлисавет, НПУ, Динамо, баскет