ГоловнаРеєстраціяВхідНеділя, 28.04.2024, 22:37

Головна » 2012 » Грудень » 2 » «Регіна Баскет Бар» та «НПУ-Динамо» святкували перемоги
09:55
«Регіна Баскет Бар» та «НПУ-Динамо» святкували перемоги
В українській баскетбольній жіночій вищій лізі відбулися два матчі сьомого туру.

Початок матчу «ТІМ СКУФ» - «Регіна Баскет Бар» відверто розчарував глядачів. Одні з найсильніших українських жіночих баскетбольних команд три хвилини не могли набрати жодного очка. Та все ж потім дещо розгойдалися, насамперед, це стосується «ТІМ СКУФ», який кількома кидками створив собі перевагу 15:4. На початку другої чверті матчу «Регіна Баскет Бар» зуміла покращити свою ситуацію, чітко зігравши в обороні й результативно в атаці. На перерву команди пішли за рахунку 33:28 на користь команди «ТІМ СКУФ». Третя чверть матчу пройшла за рівної гри, про що свідчить і рахунком 21:21. В цій чверті команди дещо під корегували свою результативність. Ще запам’яталася ця чверть здавалося серйозною травмою баскетболістки «Регіни-Баскет Бар №17, але все ж вона в четвертій чверті з’явилася на баскетбольний майданчик й допомогла своїй команді.
В четвертій чверті матчу пішла відкрита гра. Команди почали ризикувати. Варто відзначити, що лише в цій чверті глядачі в спортивному залі Національного університету фізичного виховання і спорту України оживилися і почали підтримувати команди. Суперники до останньої хвилини йшли очок в очко, атака на атаку. Та все ж «Регіна Баскет Бар» краще себе проявила і весь час програючи по ходу зустрічі зуміла вирвати перемогу з рахунком 71:66, адже остання чверть була повністю за цією командою 22:12.
Також відзначимо, що «Регіна-Баскет Бар» зіграла перш за все вдало командно, що доводить і набрані очки: найбільше на рахунку Вікторії Шматової – всього лише 14 очок. Баскетболістка «ТІМ СКУФ» Інна Кочубей набрала 22 очка, але це не допомогло її команді здобути перемогу.
В іншому матчі туру чемпіонки в Одесі святкували перемогу над «Інтерхім СДЮШОР№2», яка провалила другу чверть, що визначило долю зустрічі. Найбільший внесок в складі переможниці внесла лідер команди Хуаніта Вард, на рахунку якої 29 набраних очок.
Нагадаємо, що матч сьомого туру проти БК «Франківськ» кіровоградський «Єлисавет-баскет» проведе вдома 10 грудня. Нині став відомий початок тої зустрічі: 15.00.

Примітка: фото порталу
«Спортивна Кіровоградщина» матчу «ТІМ СКУФ» - «Регіна Баскет Бар».

Категорія: Баскетбол | Переглядів: 544 | Додав: Admin | Теги: Єлисавет, фото, НПУ, Регіна, СКУФ, баскет, жінки, ТІМ, баскетбол