ГоловнаРеєстраціяВхідПонеділок, 29.04.2024, 08:26

Головна » 2012 » Грудень » 9 » БК «Авантаж-Політехнік» переміг БК «Кіровоград» на класі
21:28
БК «Авантаж-Політехнік» переміг БК «Кіровоград» на класі
В спареному 7-му турі української баскетбольної чоловічої вищої ліги БК «Кіровоград» вдома двічі поступився БК «Авантаж-Політехнік».

8 грудня в першому матчі кіровоградська команда гідно протистояла в першій половині, ввівши в рахунку, та після перерви харків’яни зламали опір суперника і святкували перемогу з перевагою у вісім очок.
Наступного дня гості зіграли більш впевненіше і не дали жодних шансів на позитивний результат. А зустріч розпочалася із точного трьохочкового кидка Василя Сайнієва. Гості продовжували нарощувати свою перевагу в рахунку, а от в господарів не виходило в атаці. При цьому підопічні Валерія Мельничука промахувалися з лінії штрафних. Харків’яни ж таких вольностей собі не дозволяли. У другій чверті матчу завдяки влучним кидкам Івана Гусарова, Романа Сокіла та Дмитра Ігнатенка вдалося господарям скоротити відставання до двох очок. Але от на 21 набраному очку кіровоградці зупинилися і кілька хвилин не могли набрати очки. А гості в той час спокійно забезпечили собі комфортну перевагу 21:46. За цього рахунку команди і пішли на перерву.
В третій чверті малюнок гри на баскетбольному майданчику спортивного залу КДПУ не змінився. Харківська команда продовжувала впевнено вести гру, при цьому по трохи ще збільшуючи свою перевагу. А на восьмій хвилині третьої чверті достроково залишив гру капітан господарів Дмитро Ігнатенко, який «назбирав» 5 фолів. Як в третій, так і в четвертій чвертях гості більше набирали очок і могли переступити через рубіж 100 очко, але цієї мети наставник гостей не став перед своєю командою. Це засвідчує те, що останні чотири хвилини звітного матчу на площадці грали дублери, яким він дав ігровий час. В підсумку матч завершився розгромом кіровоградської команди – 59:99. Відзначимо, що в другому матчі не міг допомогти кіровоградській команді Антон Рожков, який в першій грі травмувався.
У складі господарів найрезультативнішим гравцем став Максим Воробйов, на рахунку якого 15 очок. В перемогу БК «Авантаж-Полфітехнік» найбільший вклад внесли Тимур Арабаджи (17 очок) та Антон Рочняк (18 очок).

БК «Кіровоград» - БК «Авантаж-Політехнік» 74:82 (23:12, 19:23, 12:26, 20:21)

БК «Кіровоград» - БК «Авантаж-Політехнік» 59:99 (10:18, 11:28, 18:26, 20:27)
Категорія: Баскетбол | Переглядів: 702 | Додав: Admin | Теги: вища, Авантаж, переміг, Політехнік, ліга, Кіровоград, БК, баскетбол