ГоловнаРеєстраціяВхідПонеділок, 29.04.2024, 06:00

Головна » 2012 » Грудень » 9 » Суперрезультативність Олександра Кочури допомогла «Галатеї» здобути Кубок «Зірки футзалу» (+фото)
22:00
«Галатея» в черговий раз стала володарем Кубка «Зірки футзалу».

За наслідками змагань 7-8 грудня до півфіналу даних змагань вийшли команди «Галатея», ФК «Тарасівка, «Альянс» та «Пятихатки». Півфінальні протистояння глядачам подарували чимало цікавих емоцій, особливо в цьому аспекті варто відзначити матч «Галатея» - ФК «Тарасівка». В стартовому складі «Галатеї» в півфінальному матчі польовими гравцями вийшли гравець «Оболоні» Оолександр Кочура, нападник кіровоградської «Зірки» Андрій Порошин, гравець тернопільської «Ниви» Анатолій Маткевич та екс-капітан ПФК «УкрАгроКом» Роман Андрієнко. І вже на старті матчу команди порадували забитими м’ячами. Спочатку Олександр Кочура відкрив рахунок. Та вже через хвилину суперник зрівняв рахунок на табло. У відповідь «Галатея» свторила дві гострі атаки, які замикав Кочура: в першому епізоді після передачі Андрієнка йому не вдалося переграти голкіпера суперника, а в другому він знову вивів вперед свою команду – 2:1. А наприкінці тайму «Тарасівка» встановила рівновагу – 2:2.
У другому таймі Олександр Кочура не збавляв оборотів. Він за короткий проміжок часу двічі з передач Андрія Порошина відзначався у воротах суперника – 4:2. Здавалося, ось перемога «Галатеї», але суперник не склав зброї і продовжував атакувати й зумів відіграти два м’ячі. Та наприкінці другого тайму знову своє 2вагоме слово сказав» Олександр Кочура, який за 5 секунд до завершення основного часу звітної зустрічі забив переможний м’яч: 5 забитих м’ячів Кочурою і «Галатея» у фіналі. Рахунок 5:4 на користь команди Олександра Кочури.
В іншому півфінальному протистоянні «Пятихатки» впевнено здолали «Альянс», забивши в їх ворота три «сухих» м’ячі.
Зустріч за третє місце на турнірі «Зірки футзалу» цього року не була проведена, адже ФК «Тарасівка» після поразки від «Галатеї» відмовився боротися за бронзові нагороди, які дісталися в підсумку команді «Альянс».
А у фіналі зійшлися команди «Галатея» та «Пятихатки». Більш вікова команда «Пятихатки» намагалися протистояти молодшим футболістам, але… Три влучні постріли Олександра Кочури, забитий м’яч Вячеславом Самойленком та гол-красень п’яткою на останніх хвилинах матчу від Андрія Порошина принесли перемогу «Галатеї» з рахунком 5:3. Варто відзначити, що команді «Пятихатки» двічі на допомогу «приходила» штанга їх воріт (після ударів Дмитра Фатєєва та Олександра Кочури). Одного разу фортуна була на боці «Галатеї»: Олександр Мизенко влучив у штангу воріт.
«Галатея» стала володарем Кубка «Зірки футзалу», а Олександр Кочура з 13 м’ячами став кращим бомбардиром турніру. Зазначимо, що 8 із 13 м’ячів він забив у півфіналі та фіналі.

Фото 1 - команда-переможець «Галатея», фото 2 - володар срібних нагород команда «Пятихатки», фото 3 - волоадр бронзових нагород команда «Альянс».
Категорія: Інші види спорту | Переглядів: 890 | Додав: Admin | Теги: Кочура, фото, Зірки, Суперрезультативність, Галатея, футзал, кубок, Олександр