ГоловнаРеєстраціяВхідПонеділок, 29.04.2024, 00:10

Головна » 2012 » Грудень » 9 » Впевнена перемога БК «Єлисавет-баскет» над лідером
22:26
Впевнена перемога БК «Єлисавет-баскет» над лідером
В матчі 8-го туру української баскетбольної жіночої вищої ліги кіровоградський «Єлисавет-баскет» вдома завдав поразки лідеру БК «Регіна-Баскет Бар».

На матч із кіровоградською командою «Регіна-Баскет Бар» завітала в не повному складі: наставник гостей Лариса Єщенка в звітному матчі могла розраховувати лише на 7 баскетболісток. Звітна зустріч розпочалася з реалізованих штрафних кидків Вікторією Пазюк та Аліною Ягуповою. Тривалий час в першій чверті матчу тримався рахунок 9:8 на користь господарок. По кілька не вдалих атак провели обидві команди. Та все з потім баскетболістки порадували глядачів точними кидками і перша чверть завершилася з рахунком 19:14.
У другій чверті господарі збільшили свою перевагу до 10 очок. Результативно в ті хвилини грали Аліса Назаревич та Аліна Ягупова. Також глядачів порадували видовищні блок-шоти у виконанні баскетболісток кіровоградської команди Аліси Назаревич і Вікторії Пазюк. Після першої половини звітної зустрічі найбільше очок у складі господарок набрали Аліса Назаревич (13 очок) та Аліна Ягупова (11). Варто також відмітити, що в звітному матчі яскраво було видно добру взаємодію між Грекхем та Ягуповою: не одну чудову комбінацію вони провели.
У другій половині зустрічі всі намагання лідера вищої жіночої ліги уникнути другої поразки в сезоні виявилися марними. Хоча в четвертій чверті гості і дещо скоротили відставання в рахунку, та «Єлисавет-баскет» в потрібний момент додав в атаці і більш вдаліше зіграв в обороні. Тож в підсумку матч завершився на користь кіровоградської команди (86:68), яка була сильнішою в кожній з четвертей. Це була перша перемога БК «Єлисавет-баскет» в реконструйованому спортивному залі КДПУ.
Завтра, 10 грудня, кіровоградський БК «Єлисавет-баскет» вдома зіграє перенесений матч 7-го туру із БК «Франківськ». Початок зустрічі о 17.00. Запрошуємо підтримати кіровоградську команду!

БК «Єлисавет-баскет» - БК «Регіна-Баскет Бар» 86:68 (19:14, 24:17, 23:20, 20:17)

Категорія: Баскетбол | Переглядів: 633 | Додав: Admin | Теги: Впевнена, Єлисавет, Регіна, баскет, БК, перемога, Лідер