ГоловнаРеєстраціяВхідПонеділок, 29.04.2024, 06:57

Головна » 2012 » Грудень » 15 » Чергова перемога БК «Єлисавет-баскет»
20:16
Чергова перемога БК «Єлисавет-баскет»
Кіровоградська жіноча баскетбольна команда «Єлисавет-баскет» вдома в матчі 9-го туру української баскетбольної жіночої вищої ліги перемогла БК «Інтерхім-СДЮШОР№2».

Звітна зустріч розпочиналася не добре для господарів: одеська команда в стартові дві хвилини матчу вела в рахунку 5:0. І своєчасний тайм-аут від наставника господарів Юрія Процюка внесли певні корективи у дії баскетболісток кіровоградської команди. Суперник вже не збільшував свою перевагу в рахунку, а потрохи втрачав. Й вже через півтори хвилини на табло спортивного залу був рахунок 7:7. На далі команди йшли очоко в очко з не великою перевагою господарів. Лише за дві хвилини до завершення чверті гості вийшли вперед і впевнена гра на далі дозволила виграти їм першу чверть – 20:23. У другій чверті матчу кіровоградська команда зуміла відновити рівновагу в рахунку. Ця чверть матчу завершилася теж з рахунком 23:20, але вже на користь «Єлисавет-баскет». Тож на перерву команди пішли за рівного рахунку – 43:43.
На старті третьої чверті гості трималися на рівних із суперницями, але в певний момент підопічні Юрія Процюка переломили хід матчу: результативні кидки Олени Жержерунової, Аліни Ягупової та Ешлі Грекхем забезпечили кіровоградкам дванадцяти очкову перевагу. У останній чверті матчу господарі втримали даний гандикап і святкували перемогу з рахунком 87:74.
Матч між кіровоградською та одеською командою запам’ятається, ясна річ, і протистоянням двох лідерок: Аліни Ягупової з «Єлисавет-баскет» та центровою гостей Євгенією Сівакової. В підсумку вони обидві набрали біля тридцяти очок: у Аліни було на очко більше. А капітан кіровоградської команди Олена Жержерунова, як і Євгенія Сівакова, в звітному матчі оформила дабл-дабл.
Наступний свій матч «Єлисавет-баскет» проведе теж вдома: 22 грудня прийме київську команду «ТІМ-СКУФ».

БК «Єлисавет-баскет» - БК «Інтерхім-СДЮШОР№2» 87:74 (20:23, 23:20, 25:13, 19:18)

БК «Єлисавет-баскет»: Рисіна (0+0+0), Кириченко (0+0+0), Фрасинюк (2+0+1), Гаїв (0+1+0), Назаревич (12+8+1), Ягупова (31+5+5), Сівакова (12+5+3), Ніколаєва (0+0+0), Грекхем (10+3+0), Степанкевич (0+0+0), Жержерунова (20+13+3).

Категорія: Баскетбол | Переглядів: 621 | Додав: Admin | Теги: Єлисавет, баскет, Інтерхім, БК, чергова, перемога