ГоловнаРеєстраціяВхідПонеділок, 29.04.2024, 05:24

Головна » 2012 » Грудень » 15 » В Рівному БК «Кіровоград» зазнав поразки
20:40
В Рівному БК «Кіровоград» зазнав поразки
В першому матчі 8-го туру української баскетбольної чоловічої вищої ліги БК «Кіровоград» у гостях зазнав поразки від рівненської команди.

Кіровоградська баскетбольна чоловіча команда зазнала чергової поразки. Після двох невдач у протистоянні із одним з лідерів вищої ліги харківським БК «Авантаж-Політехнік» та підопічних Валерія Мельничука чекав вояж до Рівного на побачення з екс-командою української Суперліги БК-93 «ОШВСМ-Пульсар». Господарі ставлять за мету триматися у верхівці турнірної таблиці, тому втрачати очки у протистоянні з командою другої частини таблиці не входило в їх плани. І вже перша чверть це довела: плюс шість очок для баскетболістів БК-93 «ОШВСМ-Пульсар». У наступних двох чвертях матчу вони не підпускали до себе в рахунку суперника, тримаючи свою перевагу, а в останній чверті рівненчани збільшили її до 13 очок. То ж з рахунком 85:74 матч завершився на користь господарів. Вагомий внесок в їх перемогу вніс Ілля Шемосюк, який набрав аж 40 очок. А найрезультативнішим гравцем у складі гостей став Давід Майсурадзе – 20 очок. Дмитро Ігнатенко ж оформив дабл-дабл – 10 очок та 16 підбирань.
Завтра відбудеться другий матч між цими командами. Початок матчу о 12.00.

БК-93 «ОШВСМ-Пульсар» - БК «Кіровоград» 85:74 (25:16, 22:22, 13:15, 25:21)

БК «Кіровоград»: Майсурадзе (20 очок - 7 підбирань), Мельник (0-0-0), Підіпригора (7-4-1 результативна передача), Гогієв (0-1-0), Косенков (7-2-1), Нейжмак (4-0-0), Ігнатенко (10-16-6), Гусаров (9-2-2), Кодола (9-0-3), Сокіл (3-4-0), Воробйов (5-6-3).

Категорія: Баскетбол | Переглядів: 612 | Додав: Admin | Теги: вища, Майсурадзе, Рівне, ліга, Пульсар, Кіровоград, Шемосюк, баскетбол