ГоловнаРеєстраціяВхідПонеділок, 29.04.2024, 02:54

Головна » 2012 » Грудень » 16 » БК «Кіровоград» двічі поступився рівненським баскетболістам
14:46
БК «Кіровоград» двічі поступився рівненським баскетболістам
У 8-му турі української баскетбольної чоловічої вищої ліги БК «Кіровоград» у Рівному зазнав двох поразок від місцевої команди БК-93 «ОШВСМ-Пульсар».

В першому матчі місцева команда святкувала перемогу з рахунком 85:74. Вагомий внесок в їх перемогу вніс Ілля Шемосюк, який набрав аж 40 очок. А найрезультативнішим гравцем у складі гостей став Давід Майсурадзе – 20 очок. Дмитро Ігнатенко ж оформив дабл-дабл – 10 очок та 16 підбирань.
У другому матчі протистояння рівненської та кіровоградської команд гості програли з меншим відставанням, ніж в першому матчі. Хоча початок зустрічі передбачав інший розвиток подій. Вже перша чверть матчу принесла перевагу господарів у 13 очок. Та в наступній 10-тихвилинці гості відіграли це відставання. Та, на жаль, третя чверть дозволила рівненчанам на кілька очок вирватися вперед і цю перевагу вони в подальшому зберегли – 80:72. Знову у складі переможців кращим був Ілля Шемосюк, на рахунку якого 29 набраних очок. Найрезультативнішим у гостей був Олександр Пілдіпригора – 14 очок. Зазначимо, що жодному з гравців даного матчу не вдалося оформити дабл-дабл.
В наступному турі, 22-23 грудня, БК «Кіровоград» вдома прийме «Волинь-баскет».

БК-93 «ОШВСМ-Пульсар» - БК «Кіровоград» 85:74 (25:16, 22:22, 13:15, 25:21)
БК «Кіровоград»: Майсурадзе (20 очок - 7 підбирань), Мельник (0-0-0), Підіпригора (7-4-1 результативна передача), Гогієв (0-1-0), Косенков (7-2-1), Нейжмак (4-0-0), Ігнатенко (10-16-6), Гусаров (9-2-2), Кодола (9-0-3), Сокіл (3-4-0), Воробйов (5-6-3).

БК-93 «ОШВСМ-Пульсар» - БК «Кіровоград» 80:72 (25:12, 13:25, 21:15, 21:20)
БК «Кіровоград»: Майсурадзе (6 очок - 5 підбирань – 2 результативні передачі), Підіпригора (14-9-1 результативна передача), Гогієв (4-2-1), Косенков (11-9-1), Нейжмак (8-4-0), Ігнатенко (3-8-2), Гусаров (8-1-2), Кодола (5-3-3), Сокіл (2-1-0), Воробйов (11-2-2).
Категорія: Баскетбол | Переглядів: 623 | Додав: Admin | Теги: Кіровоград, Рівне, баскетбол