ГоловнаРеєстраціяВхідПонеділок, 29.04.2024, 01:23

Головна » 2012 » Грудень » 22 » Четверта поспіль перемога БК «Єлисавет-баскет»: здолав «ТІМ-СКУФ»
21:15
Четверта поспіль перемога БК «Єлисавет-баскет»: здолав «ТІМ-СКУФ»
22 грудня в матчі 10-го туру української жіночої баскетбольної вищої ліги кіровоградський БК «Єлисавет-баскет» вдома святкував перемогу над БК «ТІМ-СКУФ».

Стартова п’ятірка господарів виглядала наступним чином: Назаревич, Ягупова, Грекхем, Сівакова та Жержерунова. Кіровоградська команда матч починала з розігруючою Ольгою Сіваковою. Нагадаємо, що в попередніх матчах цю роль виконувала американка Ешлі Грекхем. Чому відбулася зміна? Нині в господарів кадрові проблеми. Вікторія Пазюк має проблеми зі спиною і два тижні не тренується. Також хворіє Аліна Ягупова, хоча завдячки лікарям Кіровоградської обласної лікарні її зуміли поставити «на ноги» і вона зіграла в цьому матчі, і як і раніше, стала найрезультативнішим гравцем матчу.
Гості жваво почали матч, закинувши поспіль два двох очкові кидки. Та далі підопічні Людмили Коваленко швидко поставили «все на своє місце» завдяки 5-ма очкам Ешлі Грекхем. В наступній атаці Ольга Сівакова, закинувши два з фолом, довела рахунок до 7:4, після чого гості взяли тайм-аут. Першу чверть матчу кіровоградки могли виграти з перевагою у вісім очок, але на останніх секундах суперниці закинули трьох очковий – 22:17.
У другій чверті матчу господарки збільшили свою перевагу в рахунку. А глядачам, яких достатньо зібралося в спортивному залі факультету фізичного виховання КДПУ, баскетболістки подарували чимало цікавих комбінацій, особливо варто відзначити ювелірні передачі Аліни Ягупової під кільце суперниць.
У третій чверті матчу киянки завдяки трьох поспіль реалізованим кидкам «за дуги» скоротили відставання до восьми очок, але Ешлі і двічі Ягупова відповіли своїми точними трьох очковими кидками; як наслідок чверть завершилася з перевагою у 12 очок. А в останній чверті «ТІМ-СКУФ» зумів відновити інтригу в матчі і в середині чверті різниця в рахунку становила лише чотири очки. В ті хвилини напруження на баскетбольному майданчику зашкалювало. Та все ж баскетболістки «Єлисавет-баскет», по при те, що майже увесь матч грали без замін (із не основних гравців на паркет зявлялася лише Тетяна Гаїв), зуміли «схилити шальки на свій бік». В складі ж суперниць, схоже, в останні хвилини втомилася одна з лідером Уро-Нілє Міріам, яка в звітному матчі набрала 22 очка і стала найрезультативнішою баскетболісткою у складі гостей. Граючий головний тренер киянок Інна Кочубей вміло вела гру своєї команди, але змогла набрати лише 12 очок. А найрезультативнішою в матчі стала Аліна Ягупова, котра по при хворобу, змогла набрати аж 28 очок, чималу частину з яких вона набрала в останній чверті зустрічі. В цьому матчі і Аліні, і Олені Жержеруновій, вдалося оформити дабл-дабл.
Святкувавши перемогу з рахунком 83:67, кіровоградська команда набрала 15 очок: 6 перемог та три поразки. Це вже четверта поспіль перемога БК «Єлисавет-баскет».
26 грудня 2012 року БК «Єлисавет-баскет» зіграє матч-перегравання першого туру української жіночої баскетбольної вищої ліги з «НПУ-Динамо». Зустріч відбудеться в Києві.

БК «Єлисавет-баскет» - «ТІМ-СКУФ» 83:67 (22:17, 21:15, 18:17, 22:18)
БК «Єлисавет-баскет»: Ягупова (28 очок+11 підбирань+6 результативних передач), Назаревич (8+5+0), Гаїв (0+2+1), Сівакова (9+2+4), Грекхем (20+5+4), Жержерунова (18+15+2).

Категорія: Баскетбол | Переглядів: 749 | Додав: Admin | Теги: Єлисавет, СКУФ, баскет, Україна, Ягупова, жінки, Кіровоград, ТІМ