ГоловнаРеєстраціяВхідПонеділок, 29.04.2024, 01:16

Головна » 2012 » Грудень » 22 » БК «Кіровоград» зазнав поразки від «Волиньбаскет»
22:00
БК «Кіровоград» зазнав поразки від «Волиньбаскет»
БК «Кіровоград» в черговому матчі української баскетбольної чоловічої вищої ліги зазнав поразки в першому домашньому матчі з БК «Волиньбаскет».

В звітному матчі головний тренер господарів Валерій Мельничук не міг розраховувати на Давіда Майсурадзе, Антона Мельніка, Дмитра Ігнатенка, Олександра Косенкова та Максима Воробйова. То ж в його розпорядженні було сім баскетболістів. Порадувало лише повернення лідера Антона Рожкова, який і став найрезультативнішим гравцем в звітному матчі, набравши 18 очок. На одне очко менше здобув Іван Гусаров. Але їх вкладу не вистачило для перемоги господарів. Луцькі баскетболісти зіграли командно і здобули перемогу з рахунком 77:63. Кіровоградці повністю провалили другу та третю чверті матчу, про що красномовно говорить статистика: лише 13 та 8 очок відповідно в чвертях набрали підопічні Валерія Мельничука. В останній чверті господарі лише зуміли зменшити відставання в рахунку. Завтра, 23 грудня, о 12.00 розпочнеться другий матч між цими командами.

БК «Кіровоград» - БК «Волиньбаскет» 63:77 (16:10, 13:24, 8:32, 26:11)

БК «Кіровоград»: Рожков (18 очок - 7 підбирань – 2 результативні передачі), Підіпригора (7-4-4), Гогієв (0-1-0), Нейжмак (5-7-1), Гусаров (17-3-2), Кодола (4-4-0), Сокіл (8-3-0), Гогієв (4-5-0).
Категорія: Баскетбол | Переглядів: 618 | Додав: Admin | Теги: поразка, баскет, Волинь, Кіровоград, БК, зазнав