ГоловнаРеєстраціяВхідПонеділок, 29.04.2024, 08:57

Головна » 2012 » Грудень » 23 » Кіровоградський МФК «СМК-ОЛІМП» зазнав розгрому від лідера
01:11
Кіровоградський МФК «СМК-ОЛІМП» зазнав розгрому від лідера
Відбулися матчі шостого туру української футзальної першої ліги.

Кіровоградська команда в Донецьку у зустрічі із лідером зумів відкрити рахунок в матчі: вже на четвертій хвилині відзначився Тарас Чемерис. А через вісім хвилини Краснікову вдалося подвоїти перевагу своєї команди. Після рахунку 2:0 на користь гостей лідер «проснувся» і за вісім хвилин, які залишалися до завершення першої половини звітної зустрічі, відвантажив у ворота суперника аж 5 м’ячів. У другому таймі господарі спокійно довели матч до перемоги, ще п’ять раз розписавшись у воротах суперника, який знову відповів м’ячами Чемериса і Краснікова. В підсумку перемога донецької команди з рахунком 10:4. Як бачимо, кіровоградській команді не вистачило досвіду.
В іншому матчі туру МФК «СумДУ» з труднощами переміг дубль харківського «Локомотиву»: вирішальним став дубль Петракова на протязі однієї хвилини.
В наступному турі, 11 січня, кіровоградська команда на виїзді зіграє з "Київ-НПУ".

"Буран-Ресурс" (Донецьк) - "СМК-ОЛІМП" (Кіровоград) 10:4 (5:2) (Капелюшний, 14; 20; Волошин, 15; 35; Стрельцов, 15; 27; Пихаленок, 20; Мирошник, 25 (пен); 34; Кобець, 38 – Чемерис, 4; 22; Красніков, 12; 40
Попередження: Піхаленок, 31 – Головченко, 17.

"СумДУ" (Суми) - "Локомотив-2" (Харків) 4:3 (2:1) (Песоцький, 9; Ткаченко, 18; Петраков, 22; 22 – Іщенко, 7; Киданов А., 27; Шамлі, 34