ГоловнаРеєстраціяВхідНеділя, 28.04.2024, 22:07

Головна » 2012 » Грудень » 23 » БК «Кіровоград» виграв один матч в чемпіона БК «Волиньбаскет»
15:06
БК «Кіровоград» виграв один матч в чемпіона БК «Волиньбаскет»
БК «Кіровоград» в 9-му турі української баскетбольної чоловічої вищої ліги вдома приймав діючого чемпіона України БК «Волиньбаскет».

В звітних матчах головний тренер господарів Валерій Мельничук не міг розраховувати на Антона Мельніка, Дмитра Ігнатенка, Олександра Косенкова та Максима Воробйова. Давід Майсурадзе зміг допомогти своїм партнерам лише в другому матчі.
Якщо в першій зустрічі гості святкували впевнену перемогу з 77:63, весь матч ведучи в рахунку, то у другій кіровоградці зуміли дати справжній бій супернику. У першій чверті другого матчу краще грали господарі, то в другій суперник відігрався. А далі на майданчику відбувалося рівне протистояння. Наприкінці четвертої чверті господарі вели з перевагою 2-3 очки, але гостям вдалося завдяки трьох очковому кидку Рєки за 13 секунд до кінця чверті зрівняти рахунок 78:78 і перевести матч в овертайм. Додатковийу 5-тихвилинний овертайм ще надовго залишиться у пам’яті кіровоградських шанувальників баскетболу. Місцева команда в напруженому протистоянні зуміла вирвати перемогу – 94:87. Варто відзначити, що кіровоградські баскетболісти відмінно зіграли командно: відразу шість гравців набрали 10 і більше очок. У складі ж гостей лише три гравці вирізнялися результативною грою: Каребін (30 очок), Рєка (26) та Зозуля (20). Чудове завершення нинішнього року у виконанні БК «Кіровоград». Молодці!
В наступному турі, 2-3 лютого 2013 року, БК «Кіровоград» вдома прийме одеську команду «Торнадо».

БК «Кіровоград» - БК «Волиньбаскет» 63:77 (16:10, 13:24, 8:32, 26:11)
БК «Кіровоград»: Рожков (18 очок - 7 підбирань – 2 результативні передачі), Підіпригора (7-4-4), Гогієв (0-1-0), Нейжмак (5-7-1), Гусаров (17-3-2), Кодола (4-4-0), Сокіл (8-3-0), Гогієв (4-5-0).

БК «Кіровоград» - БК «Волиньбаскет» 94:87 (25:21, 14:19, 19:19, 20:19, 16:9) ОВ
БК «Кіровоград»: Рожков (18 очок - 2 підбирань – 2 результативні передачі), Майсурадзе (15-4-1), Підіпригора (11-4-2), Гогієв (12-5-0), Нейжмак (6-2-2), Гусаров (12-7-5), Кодола (10-8-1), Сокіл (10-2-0), Гогієв (12-5-0).
Категорія: Баскетбол | Переглядів: 652 | Додав: Admin | Теги: Чемпіон, один, Кіровоград, БК, виграв, Волинь, матч