ГоловнаРеєстраціяВхідПонеділок, 29.04.2024, 03:36

Головна » 2012 » Грудень » 26 » БК «Єлисавет-баскет» поступився киянкам
19:57
БК «Єлисавет-баскет» поступився киянкам
В матчі-переграванні першого туру української жіночої вищої ліги кіровоградський «Єлисавет-баскет» зазнав поразки.

На превеликий жаль, кіровоградській команді не вдалося на перерву піти в ролі лідера ліги. Підопічні Людмили Коваленко та Юрія Процюка в Києві поступилися місцевій команді «НПУ-Динамо», в яких «головну скрипку грали» американські легіонери Хуаніта Вард, Вайт Тайра та Вільямс Кімберлі. Вже у першій чверті зустрічі господарки забезпечили собі чотирнадцяти очкову перевагу в рахунку. У другій чверті киянки ще збільшили свою перевагу в рахунку. +18 – за такої переваги господарок команди пішли на перерву. У другій половині звітної зустрічі гості зуміли відіграти 7 очок. В підсумку «НПУ-Динамо» святкував перемогу з рахунком 92:81. Найрезультативнішим гравцем матчу стала центрова «Єлисавет-баскет» Аліса Назаревич – 28 очок. Аліса та Олена Жержерунова стали єдиними баскетболістками, які в цьому матчі зуміли оформити дабл-дабл. Аліна Ягупова набрала не так багато як завжди – 21 очко, що дозволило лідерці суперниці Хуаніті Вард, яка набрала 25 очок, захопити лідерство в загальному заліку бомбардирів: в Аліни 29,4 очок в середньому за матч, в Хуаніти – 29,9. Аналізуючи статистичні показники команд, особливої переваги жодної з команд немає, лише за перехватами господарки суттєво випереджають: 13 проти 6.
Після зіграних 10-ти турів кіровоградська команда посідає друге місце, вслід за «НПУ-Динамо», випереджаючи за додатковими показниками БК «ТІМ-СКУФ». Також варто зазначити, що «Регіна  Баскет Бар» має шанс обійти «Єлисавет-баскет», адже має матч в запасі із аутсайдером БК «Франківськ».
Не потрібно засмучуватися із-за результату даного матчу. Осінь-2012 для дебютанта вищої ліги «Єлисавет-баскет» вийшла напруженою і успішною. Команда перебуває на стадії її створення. По при це кіровоградська жіноча баскетбольна команда має вже чимало шанувальників і порадувала не одною цікавою видовищною грою.

«НПУ-Динамо» - БК «Єлисавет-баскет» 92:81 (31:17, 17:13, 20:24, 24:27)
«НПУ-Динамо»: Спітковська (14 очок + 9 підбирань+ 2 результативні передачі), Басалик (6+0+0), Анненкова (8+2+1), Демченко (3+4+2), Вайт Тайра (20+6+2), Вард Хуаніта (25+8+1), Кімберлі (16+6+4)
БК «Єлисавет-баскет»: Кириченко (0+0+0), Гаїв (9+5+1), Назаревич (28+12+1), Ягупова (21+9+5), Сівакова (2+0+0), Грекхем (5+2+5), Жержерунова (16+11+5).
Категорія: Баскетбол | Переглядів: 950 | Додав: Admin | Теги: вища, Єлисавет, НПУ, Динамо, ліга, баскет, жінки, баскетбол