ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 26.04.2024, 01:19

Головна » 2013 » Січень » 12 » Кіровоградський «СМК-ОЛІМП» поступився «Київ-НПУ»
10:31
Кіровоградський «СМК-ОЛІМП» поступився «Київ-НПУ»
Вчора відбувся матч восьмого туру в Східній зоні Першості України з міні-футболу серед команд першої ліги «Київ-НПУ» - «СМК-ОЛІМП».

Кіровоградські футзалісти в черговий раз, відкривши рахунок, зазнають поразки. Так сталося і в зустрічі з київською командою. Вже на 10-ій хвилині зустрічі кращий бомбардир гостей Тарас Чемерис вивів вперед «СМК-ОЛІМП». Господарі через 5 хвилин відігралися, та кіровоградці знову забили. Це дозволило їм виграти перший тайм звітного матчу. Але, на жаль, часовий відрізок 23-28 хвилини матчу розчарував кіровоградських прихильників футзалу: чотири пропущені м’ячі і вже рахунок 5:2 на користь суперника. За таких умов вже було складно розраховувати на успіх. В кінці матчу команди обмінялися забитими м’ячами.
Сьогодні в Східній зоні української футзальної першої ліги відбудеться ще два матчі туру: «Імпульс» (Шостка) - «Локомотив-2» (Харків) та «СумДУ» (Суми) – «Буран-Ресурс» (Донецьк).
На даний час кіровоградська команда має три очки та посідає 5 місце серед шести команд. У 9-му турі змагань кіровоградський «СМК-ОЛІМП» вдома прийме «СумДУ» із Сум.

«Київ-НПУ» - «СМК-ОЛІМП» 6:3 (1:2) (Медвідь, 15; 23; 36; Пачев, 26; Директоренко, 27; Войток, 28 – Чемерис, 10; 37 (пен.); Мельничук, 16)

Категорія: Інші види спорту | Переглядів: 559 | Додав: Admin | Теги: буран, Украина, перша, импульс, футзал, ліга, СумДУ, СМК-ОЛІМП, спорт, Киев-НПУ