ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 25.04.2024, 00:51

Головна » 2013 » Січень » 12 » Неймовірна перемога БК «Єлисавет-баскет»
19:47
Неймовірна перемога БК «Єлисавет-баскет»
Відбувся перший матч 11-го туру української баскетбольної жіночої вищої ліги БК «Єлисавет-баскет» - БК «НПУ-Динамо».

Звітна зустріч розпочалася із влучної атаки гостей: Хуаніта Вард відкрила рахунок, закинувши двох очковий. Та підопічні Людмили Коваленко досить швидко виправили становище і відповіли шістьма набраними очками (чотири від Аліни Ягупової та два від Аліси Назаревич) – 6:2. Після тайм-ауту гості змогли вирівняти ситуацію і в середині першої чверті рахунок на табло спортивного залу факультету фізичного виховання КДПУ був рівним – 11:11. В останні хвилини чверті гості вийшли вперед з рахунком 21:18 та результативний вихід Наталії Фрасинюк (вона вміло зіграла на перехоплення і набрала поспіль сім очок) змінив хід кінцівки чверті.
У першій половині другої чверті матчу команди йшли очко в очко, а далі Аліса Назаревич, Аліна Ягупова та Олена Жержерунова забезпечили своїй команді шести очкову перевагу.
Після перерви зусиллями Наталії Фрасинюк господарки збільшили свою перевагу до 9 очок, але гості не здавалися. За три хвилини до завершення третьої чверті гості вийшли вперед – 56:54, набравши поспіль 5 очок. Відзначилися американки Хуаніта Вард та Кімберлі Вільямс. А далі… Загалом цю чверть господарки собі в актив занести не можуть – мінус 12 очок. І вже замість переваги в шість очок було шість пунктів відставання перед четвертою чвертю.
На початку четвертою чверті Олена Жержерунова та Наталія Фрасинюк не реалізували відповідно двох та трьох очкові кидки. А наприкінці зустрічі кіровоградські баскетболістки зробили неймовірне. Програючи з рахунком 60:70, вони «перевернули все з ніг на голову» - 81:70. Киянки не могли нічого набрати, а БК «Єлисавет-баскет» здобув 21 «сухих» очок поспіль. Чималий вклад внесла Аліна Ягупова – 14 очок в останні хвилини зустрічі. А загалом вона набрала 33 очок і стала найрезультативнішим гравцем матчу. Лідер киянок Хуаніта Вард набрала 26 очок.
Зазначимо, що американка Ешлі Грекхем нині перебуває в США і не може допомогти своїм партнеркам. Але, чудово, що і без неї кіровоградська команда зуміла здолати фаворита змагань і зрівнятися по набраними очками з цією командою, разом очолюючи турнірну таблицю жіночої вищої ліги.
Завтра відбудеться друга зустріч між командами «Єлисавет-баскет» та «НПУ-Динамо». Початок протистояння о 16.00.

БК «Єлисавет-баскет» - «НПУ-Динамо» 81:70 (24:21, 21:18, 13:25, 23:6)
БК «Єлисавет-баскет»: Ягупова (33 очок + 12 підбирань+ 4 результативні передачі), Гаїв (0+2+1), Назаревич (19+7+0), Сівакова (5+3+4),
Фрасинюк (12+7+1), Жержерунова (12+16+1).
«НПУ-Динамо»: Спітковська (11+4+10), Басалик (3+1+0), Анненкова (0+1+0), Степанюк (0+0+0), Демченко (0+0+0), Козак (0+0+0), Вайт Тайра (16+2+1), Вард Хуаніта (26+8+0), Кімберлі (14+6+0)
Категорія: Баскетбол | Переглядів: 689 | Додав: Admin | Теги: Єлисавет, Динамо, НПУ, баскет, Неймовірна, БК, Київ, перемога