ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 28.03.2024, 10:45

Головна » 2013 » Січень » 23 » Олександрійці в складі «молодіжки» вийшли до півфіналу Кубка Співдружності
17:30
Олександрійці в складі «молодіжки» вийшли до півфіналу Кубка Співдружності
Українська «молодіжка» вийшла до півфіналу Кубка Співдружності.

У чвертьфіналі українці легко розібралися із молдовськими однолітками. Ще в першій половині зустрічі підопічні Сергія Ковальця забили два м’ячі, а суперник зміг відмітитися лише вилученням. В меншості молдовани після перерви нічого не могли вдіяти з українцями. В підсумку матч завершився з рахунком 5:0 на користь України. Гравець ПФК «Олександрія» Артем Полярус в звітному матчі з’явився на 68-ій хвилині, замінивши Владислава Калитвинцева. Артем мав не поганий момент на 82-ій хвилині, але, увійшовши в штрафну суперника, не зважився зробити передачу, а взяв гру на себе і втратив м’яч. Інший гравець олександрійської команди Євген Банада участі в матчі не брав.
У півфіналі Україна зіграє зі збірної Литви, яка сьогодні в серії післяматчевих пенальті здолала Таджикистан. Зазначимо, що як із Молдовою, так і з Литвою на стадії групового етапу Україна вже зустрічалася: тоді команда Сергія Ковальця з рахунком 3:0 розгромила литовців.

Молдова (U-21) - Україна (U-21) 0:5 (0:2) (Мякушко, 6 ; Караваєв, 38; Яковенко, 56; Месхія, 64 (пен.); Іванко, 90)
Україна: Шевченко, Озарківв, Рижук, Приндета, Насонов (Трубочкін, 72), Нойок (Іашвілі, 63), Бабенко (Месхія, 57), Мякушко (Тащи, 46) Караваєв (Іванко, 58), Калитвинцев (Полярус, 68), Коваль (Яковенко, 46).
Вилучення: Санду (М), 23.
Категорія: Футбол. Україна. Інше | Переглядів: 657 | Додав: Admin | Теги: Україна, молдова, Полярус, кубок, Литва, Банада, Співдружність