ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 26.04.2024, 04:38

Головна » 2013 » Січень » 26 » Кіровоградський БК «Єлисавет-баскет» вдома розгромив «Регіна-Баскет Бар»
19:26
Кіровоградський БК «Єлисавет-баскет» вдома розгромив «Регіна-Баскет Бар»
Відбувся перший матч протистояння чергового туру української баскетбольної вищої жіночої ліги БК «Єлисавет-баскет» - «Регіна-Баскет Бар».

БК «Єлисавет-баскет» перед звітним матчем мав певні кадрові проблеми: Ольга Сівакова отримала травму в Івано-Франківську, а Ешлі Грекхем за сімейними обставинами нині перебуває в США. Натомість, відновилася після травми Вікторія Пазюк, що стало суттєвим підсиленням гри кіровоградок.
Кіровоградська команда з перших хвилин звітної зустрічі дала зрозуміти, хто в матчі фаворит. Аліну Ягупову не могли зупинити баскетболістки гостей, хоча вони і мали знати як проти неї грати, адже раніше Аліна їх партнеркою по команді. Поступово перевага в рахунку господарок зростала і їм в першій половині зустрічі вдалося набрати більше 50 очок. А от команда «Регіна-Баскет Бар» за дві чверті зуміла набрати лише 27 очок. Потужна перша половина матчу у виконанні кіровоградської команди. Схоже, це найкращі дві чверті в нинішньому сезоні.
Після перерви гості не могли ніяк закинути, а от підопічним Людмили Коваленко вдалося набрати 15 «сухих» очок. Лише після цього моменту баскетболістка команди «Регіна-Баскет Бар» Вікторія Сузік виконала два двох очкові точні кидки. Маючи солідну перевагу в рахунку тренери господарок не боялися варіювати склад, даючи пограти і резервним гравцям, та й мали відпочинок основні баскетболістки. Третю чверть матчу гості теж не могли нанести собі в актив – 10:22.
На останню чверть команди виходили при рахунку 73:37 на користь кіровоградської команди. І було складно представити, щоб господарки втратили таку солідну перевагу. То ж при цих умовах залишалося відкритим лише одне питання: чи зможе «Єлисавет-баскет» перешугнути рубіж в 100 набраних очок?
На жаль, не вдалося набрати більше 100 очок. Схоже, це для господарок було не основним завданням, адже на паркеті з «основних» тільки Аліна Ягупова без замін перебувала в останній чверті матчу. Варто ж було залишити сили і на завтрашній матч. Відзначимо також чудовий кидок Ксенії Кириченко з 9-10 метрів в останній чверті матчу: у глядачів в спортивному залі факультету фізичного виховання КДПУ він «вирвав» сплеск бурних радісних емоцій. Матч завершився з рахунком 96:59 на користь господарок. Зазначимо, що гості зіграли без замін стартовою п'ятіркою, а за таким умов складно розраховувати на позитивний результат.
Завтра між цими командами відбудеться другий матч. Початок о 14.00.

БК «Єлисавет-баскет» - «Регіна-Баскет Бар» 96:59 (36:13, 15:14, 22:10, 23:22)
БК «Єлисавет-баскет»:
Рисіна (3 очки + 5 підбирань + 2 результативні передачі), Кириченко (12+4+0), Фрасинюк (4+2+1), Гаїв (9+3+1), Назаревич (17+4+0), Пазюк (5+3+1), Ягупова (38+7+5), Ніколаєва (2+4+2), Степанкевич (2+0+0), Жержерунова (4+15+6).
«Регіна-Баскет Бар»:
Афанасьова (11+5+4), Лохманчук (6+3+0), Терпелюк (8+2+1), Сузик (17+10+3), Покойова (17+6+3).

Категорія: Баскетбол | Переглядів: 769 | Додав: Admin | Теги: Єлисавет, Регіна, баскет, бар, жінки, баскетбол