ГоловнаРеєстраціяВхідСубота, 20.04.2024, 07:58

Головна » 2013 » Січень » 27 » БК «Єлисавет-баскет» двічі без проблем розібрався з «Регіна-Баскет Бар»
16:27
БК «Єлисавет-баскет» двічі без проблем розібрався з «Регіна-Баскет Бар»
Відбулося протистояння чергового туру української баскетбольної вищої жіночої ліги БК «Єлисавет-баскет» - «Регіна-Баскет Бар».

БК «Єлисавет-баскет» на цих вихідних вдома приймав команду «Регіна-Баскет Бар», яка пережила «клінічну смерть». Гості мали фінансові проблеми і вже знялися зі змагань, та все ж вдалося їм віднайти певні фінанси й повернутися до змагань. Але от таким боєздатним колективом, як раніше, вже не виглядають. Що продемонстрували матчі з одеською командою в попередньому турі та звітні матчі із підопічними Людмили Коваленко. В першому матчі господарки святкували перемогу з рахунком 96:59. Вагомий вклад зробила лідер Аліна Ягупова – 38 набраних очок. Гості ж на паркеті задіяли лише гравців стартової п’ятірки.
У другому матчі з перших хвилин знову господарки захватили ініціативу і в першій чверті забезпечили собі 10 очкову перевагу. В першій частині другої чверті матчу у виконанні «Єлисавет-баскета» була 12-тиочкова «суха» серія. До перерви гості змогли все ж набрати 10 очок і перша половина зустрічі завершилася з рахунком 47:26. Остання чверть матчу не була результативною; тренери кіровоградської команди дали пограти всім своїм гравцям, а лідеру команди Аліні Ягупової надали відпочинок. І в другому матчі гості набрали 59 очок, але от кіровоградки набрали на 13 очок менше, ніж в першому матчі. Зазначимо, що остаточний рахунок зустрічі на останній секунді чудовим трьох очковим кидком встановила Ксенія Кириченко. В звітному матчі найрезультативнішим гравцем стала Аліна Ягупова, на рахунку якої 28 очок.
2-3 лютого в Одесі кіровоградська жіноча баскетбольна команда «Єлисавет-баскет» зіграє з місцевим «ІНТЕРХІМ-СДЮШОР№2».

БК «Єлисавет-баскет» - «Регіна-Баскет Бар» 96:59 (36:13, 15:14, 22:10, 23:22)
БК «Єлисавет-баскет»: Рисіна (3 очки + 5 підбирань + 2 результативні передачі), Кириченко (12+4+0), Фрасинюк (4+2+1), Гаїв (9+3+1), Назаревич (17+4+0), Пазюк (5+3+1), Ягупова (38+7+5), Ніколаєва (2+4+2), Степанкевич (2+0+0), Жержерунова (4+15+6).
«Регіна-Баскет Бар»: Афанасьова (11+5+4), Лохманчук (6+3+0), Терпелюк (8+2+1), Сузик (17+10+3), Покойова (17+6+3).

БК «Єлисавет-баскет» - «Регіна-Баскет Бар» 83:59 (26:16, 21:10, 26:10, 10:13)
БК «Єлисавет-баскет»: Рисіна (4 очки + 4 підбирань + 1 результативна передача), Кириченко (3+1+1), Фрасинюк (5+4+1), Гаїв (8+4+1), Назаревич (19+9+1), Ягупова (29+5+5), Ніколаєва (4+1+3), Степанкевич (0+2+0), Жержерунова (12+14+4).
«Регіна-Баскет Бар»: Афанасєва (16+7+3), Лохманчук (8+4+0), Терпелюк (0+1+1), Сузик (11+9+2), Покойова (18+6+4), Покровенко (6+5+1).
Категорія: Баскетбол | Переглядів: 1400 | Додав: Admin | Теги: Єлисавет, Регіна, розібрався, баскет, бар, жінки, БК, проблем