ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 28.03.2024, 13:57

Головна » 2013 » Січень » 27 » Полярус та Банада не стали володарями Кубка Співдружності
20:08
Полярус та Банада не стали володарями Кубка Співдружності
У фінальному протистоянні Кубка Співдружності молодіжна збірна України з рахунком 2:4 поступилася російським ровесникам.

Матч почався з автоголу гравця української збірної. Хоча через 9 хвилини завдяки неймовірному пострілу Калитвинцева гості відігралися. Та в ще в першому таймі росіяни вийшли вперед. Після перерви підопічні Сергія ковальця зрівняли рахунок, але кінцівка зустрічі була за росіянами. Зазначимо, що гравець «Олександрії» Євген Банада участі в матчі не брав, його партнер по клубу Артем Полярус вийшов на заміну аж на 83-ій хвилині зустрічі.

Україна - Росія 2:4 (1:2) (Калитвинцев, 14, Іванко, 64 - Іашвілі, 5 (автоголта), Панюков, 38, 76, Махмудов, 90+5 (пен))
Україна: Шевченко, Озарків (Акубардія, 46; Гальчук, 90+4), Іашвілі, Приндета, Насонов (Мякушко, 61; Полярус, 83), Нойок, Бабенко, Тащі (Месхія, 54; Філіпов, 75), Караваєв, Калитвинцев, Яковенко (Іванко, 59)
Росія: Лобанцев, Семенов, Никитин, Зуєв, Голубєв, Ламбарський, Обухов (Махмудов, 66), Каюмов (Амбрацумян, 80), Бочаров, Панюков, Митришев (Васильєв, 90)
Попередження: Приндета, Караваєв, Нойок - Каюмов, Панюков, Нікітін
Вилучення: Шевченко, 90+3

Категорія: Футбол. Україна. Інше | Переглядів: 585 | Додав: Admin | Теги: кубок, Банада, Росія, Співдружність, Україна, Полярус, Ковалець