ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 25.04.2024, 09:04

Головна » 2013 » Січень » 28 » Кіровоградський «СМК-ОЛІМП» дав бій харків’янам
12:59
Кіровоградський «СМК-ОЛІМП» дав бій харків’янам
Відбувся 10-ий тур чемпіонату України з футзалу серед команд першої ліги.

Кіровоградський «СМК-ОЛІМП» в Харкові протистояв дублю харківського «Локомотиву» і зміг на рівних грати із суперником. Провальною стала перша хвилина другого тайму, на протязі якої м’яч двічі побував у воротах кіровоградців. Та вже через 5 хвилин капітан гостей Тарас Чемерис відіграв один м’яч. Зазначимо, що цей м’яч для Тараса вже восьмий в нинішньому сезоні і він посідає 3-5 місце в заліку бомбардирів. А лідирує в цьому заліку Євгеній Петраков, котрий в звітному турі оформив хет-рик і допоміг своїй команді «СумДУ» здолати «Київ-НПУ» (5:4). А матч «Імпульс» - «Буран-Ресурс» перенесли на 9 лютого.
В наступному турі, 2 лютого» кіровоградська футзальна команда вдома прийме лідера донецький «Буран-Ресурс».

«Локомотив-2» (Харків) – «СМК-ОЛІМП» (Кіровоград) 2:1 (0:0) (Дмитро Клочко, 21; Дмитро Шамлі, 21 – Тарас Чемерис, 26)
«СМК-ОЛІМП»: Дерганенко, Шевелев, Чемерис, Іщенко, Красніков, Согутовський, Ярюхін, Волков, Замніус.

«СумДУ» (Суми) – «Київ-НПУ» (Київ) 5:4 (3:2) (Петраков, 11, 19, 26; Зеленський, 18; Песоцький Я., 39 – Мельник, 7; Галицький, 10; Концеба П., 40; 40)