ГоловнаРеєстраціяВхідВівторок, 23.04.2024, 16:40

Головна » 2013 » Лютий » 2 » БК «Кіровоград» з різницею в 10 очок поступився «Торнадо»
20:48
БК «Кіровоград» з різницею в 10 очок поступився «Торнадо»
У спортивному залі факультету фізичного виховання КДПУ відбувся перший матч протистояння чергового туру української баскетбольної чоловічої вищої ліги БК «Кіровоград» - БК «Торнадо».

Волею календаря склалося так, що в Одесі було протистояння жіночих команд Кіровограду та Одеси, а в Кіровограді – чоловічих. Кіровоградські шанувальники баскетболу бажали, щоб і чоловіки повторили «подвиг» жінок: одеситки не зуміли зупинити Аліну Ягупову.
Після кадрових змін на тренерському містку, навколо БК «Кіровоград» було чимало інформацієї щодо підсилень та завдань на сезон. А варто зазначити, що на баскетбольний майданчик у господарів виходили ті ж баскетболісти, що і в 2012 році. І сьогодні кіровоградцям протистояла міцна одеська команда «Торнадо», яка, по при статус дебютанта, впевненіше стартувала, ніж БК «Кіровоград».
І в звітному матчі гості з перших хвилин спробували вести гру. Та перша чверть пройшла за рівної боротьби – 19:20 на користь гостей. У другій чверті матчу перші шість хвилин проходили в тому ж ритмі, але перед перервою одеська команда почала вириватися вперед.  У першій половині матчу дуже низький процент влучності з лінії штрафних – лише 36% (5 з 14), що, ясна річ, призвело до втрачання дорогоцінних очок.
В третій чверті кіровоградці змогли відіграти 6 очок й інтрига матчу закрутилася до межі. Але, на жаль, баскетболісти кіровоградської команди в останній чверті довго не змогли триматися на рівні із суперником і в певних моментах одеситам вдавалося збільшувати перевагу до 5-7 очок. В підсумку гості святкували перемогу з десяти очковою перевагою – 75:65. Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст господарів Максим Воробйов – 19 очок.
Завтра між цими командами о 12.00 відбудеться другий матч.

БК «Кіровоград» - БК «Торнадо» 65:75 (19:20, 12:17, 25:19, 9:19)
БК «Кіровоград»: Рожков (14 очок - 4 підбирань – 2 результативні передачі), Підіпригора (2-1-1), Майсурадзе (4-7-0), Нейжмак (4-3-0), Косенков (7-9-1), Кодола (9-2-2), Сокіл (0-0-1), Ігнатенко (3-4-0), Воробйов (19-4-4), Гогієв (3-1-0).

Категорія: Баскетбол | Переглядів: 620 | Додав: Admin | Теги: Кіровоград, торнадо, баскетбол