ГоловнаРеєстраціяВхідСереда, 24.04.2024, 06:51

Головна » 2013 » Лютий » 9 » БК Єлисавет-баскет» - «ТІМ-СКУФ»: Аліна Ягупова і в свій день народження нестримна
19:31
Відбувся перший матчпротистояння чергового туру української баскетбольної вищої жіночої ліги БК «Єлисавет-баскет» - БК «ТІМ-СКУФ».

БК Єлисавет-баскет» вдома приймав київський «ТІМ-СКУФ». Перед звітним матчем кіровоградський клуб підсилився легіонерам Відович та Реймондом, які ще не були повністю зіграні зі своїми партнерами і їм потрібний час, щоб влитися у новий колектив. То ж цей матч мав дати відповідь, на скільки кіровоградки в такому оновленому складі і за тих умов можуть гідно протистояти з переслідувачем. Також зазначимо, що лідер команди Аліса Ягупова сьогодні святкує день народження і не проти знову бути кращою в матчі. Ось такі передумови були даного матчу.
У першій чверті гості краще зіграли і її завершили з шести очковою перевагою. А от у наступній чверті головна зброя гостей, трьохочкові кидки, давали час від часу збій і господаркам вдалося зрівняти рахунок і на перерву піти з незначною перевагою – 35:32. Початок третьої чверті не був результативним, але наприкінці її господарки змогли збільшити свою перевагу в рахунку до 11-ти очок. Кіровоградська команда втрачала свою перевагу, але все ж зуміла святкувати заслужену перемогу. Найрезультативнішою баскетболісткою в матчі стала Аліна Ягупова – 24 очки. Граючий тренер гостей інна Кочубей набрала 19 очок; більше не дозволило пошкодження у четвертій чверті матчу.
Варто відзначити, що на звітному матчі було присутньо чимало глядачів. У Кіровограді, безсумнівно, люблять баскетбол. Кіровоградська жіноча команда вже завоювала прихильність місцевої публіки і в цьому чимала заслуга не лише команди та тренерського штабу, а й керівництва клубу на чолі з президентом Русланом Згривцем. Команда весь час підсилюється і перед нею ставлять вищі і вищі завдання.
Завтра між командами БК Єлисавет-баскет» та «ТІМ-СКУФ» відбудеться другий матч. Початок о 16.00.

БК «Єлисавет-баскет» - БК «ТІМ-СКУФ» 59:55 (14:20, 21:12, 19:11, 5:12)
БК «Єлисавет-баскет»:
Ягупова (24 очка+7 підбирань+5 результативних передач), Рисіна (0+0+0), Кириченко (0+0+0), Фрасинюк (3+1+0), Гаїв (2+2+0), Назаревич (9+3+0), Реймонд (2+2+5), Відович (12+7+0), Ніколаєва (0+0+0), Жержерунова (7+17+3).
«ТІМ-СКУФ»:
Бєліцька (0+1+0), Стаднік (0+0+0), Кочубей (19+3+3), Мацко (12+9+2), Уро-Нілє (6+6+0), Завидіна (0+1+0), Краєвська (3+0+1), Скорбатюк (3+1+2), Березинець (9+5+0), Фастхудінова (3+3+3).

Категорія: Баскетбол | Переглядів: 1031 | Додав: Admin | Теги: Єлисавет, СКУФ, баскет, жінки, ТІМ, баскетбол