ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 28.03.2024, 20:04

Головна » 2013 » Лютий » 10 » БК Єлисавет-баскет» двічі переграв «ТІМ-СКУФ»
18:26
БК Єлисавет-баскет» двічі переграв «ТІМ-СКУФ»
Відбулися матчі протистояння чергового туру української баскетбольної вищої жіночої ліги БК «Єлисавет-баскет» - БК «ТІМ-СКУФ».

БК Єлисавет-баскет» вдома приймав київський «ТІМ-СКУФ». Перед звітними матчамм кіровоградський клуб підсилився легіонерам Відович та Реймондом, які ще не були повністю зіграні зі своїми партнерами і їм потрібний час, щоб влитися у новий колектив.
У першому матчі господарки вирвалися вперед і змогли до завершення матчу втриматися, здобувши перемогу з чотири очковою перевагою – 59:55. Гості змогли в четвертій чверті скоротити відставання, але…
В другій зустрічі між кіровоградською та київськими командами боротьба на паркеті точилася в тому ж ритмі, що і в першій. Перша чверть завершилася внічию – 21:21. У наступній чверті теж точилася рівна гра. А от у середині третьої чверті господарки вирвалися у відрив - +10 очок. Цьому допомогли впевнені дії в оброні і результативні кидки Аліни Ягупової. В останній чверті господарки змогли не лише втримати переможний рахунок, а й розвинути перевагу. Підсумокивй рахунок матчу 78:62. Найрезультативнішою в матчі знову стала Аліна Ягупова - 31 очко. Дабл-дабл на свій рахунок записала Олена Жержерунова - 19 очок та 16 підбирань.
Варто відзначити, що на матчах було присутньо чимало глядачів. У Кіровограді, безсумнівно, люблять баскетбол. Кіровоградська жіноча команда вже завоювала прихильність місцевої публіки і в цьому чимала заслуга не лише команди та тренерського штабу, а й керівництва клубу на чолі з президентом Русланом Згривцем. Команда весь час підсилюється і перед нею ставлять вищі і вищі завдання.
22-23 лютого БК Єлисавет-баскет» в гостях зіграє із «НПУ-Динамо».

БК «Єлисавет-баскет» - БК «ТІМ-СКУФ» 55:52 (14:20, 21:12, 19:11, 5:12)
БК «Єлисавет-баскет»: Ягупова (24 очка+7 підбирань+5 результативних передач), Рисіна (0+0+0), Кириченко (0+0+0), Фрасинюк (3+1+0), Гаїв (2+2+0), Назаревич (9+3+0), Реймонд (2+2+5), Відович (12+7+0), Ніколаєва (0+0+0), Жержерунова (7+17+3).
«ТІМ-СКУФ»: Бєліцька (0+1+0), Стаднік (0+0+0), Кочубей (19+3+3), Мацко (12+9+2), Уро-Нілє (6+6+0), Завидіна (0+1+0), Краєвська (3+0+1), Скорбатюк (3+1+2), Березинець (9+5+0), Фастхудінова (3+3+3).

БК «Єлисавет-баскет» - БК «ТІМ-СКУФ» 78:62 (21:21, 18:17, 21:14, 18:10)
БК «Єлисавет-баскет»:
Ягупова (31+11+4), Рисіна (0+0+0), Кириченко (5+0+0), Фрасинюк (0+0+0), Гаїв (0+0+0), Назаревич (7+8+1), Реймонд (11+5+6), Відович (5+2+0), Жержерунова (19+16+4), Сівакова (0+0+0).
«ТІМ-СКУФ»:
Бєліцька (0+2+1), Стаднік (0+0+1), Кочубей (9+3+6), Мацко (16+7+0), Уро-Нілє (6+2+1), Завидіна (16+6+2), Краєвська (3+2+1), Скорбатюк (0+0+0), Березинець (12+6+0), Фастхудінова (0+1+0).

Категорія: Баскетбол | Переглядів: 1061 | Додав: Admin | Теги: жінки, Єлисавет, СКУФ, ТІМ, баскет