ГоловнаРеєстраціяВхідСубота, 20.04.2024, 04:23

Головна » 2013 » Лютий » 11 » Кіровоградська «Зірка» поступилася «Таврії»
15:27
Кіровоградська «Зірка» поступилася «Таврії»
В рамках підготовки до другої частини сезону відбувся товариський матч «Таврія» - «Зірка».

Сімферопольська «Таврія» підготовку до другої частини сезону проходить вдома, в Криму. Так як майже всі команди еліти українського футболу готуються в Туреччині та Іспанії, то команда Олега Лужного в суперники у товариських матчах може вибирати лише команди нижчих ліг. Та по при це сімферопольці, які вже провели три спаринги, не демонструють стовідсотковий результат – перемога, нічия та поразка. Як буде в цьому матчі?
Кіровоградська «Зірка» наполегливо готується до весняних матчів в першій лізі. Один збір провела вдома, потім в Криму. І після пару днів відпочинку вирушила знову до Криму. Цей матч розпочинає, по сутті, другий кримський збір «Зірки».
Стартовий склад «Таврії» був майже бойовим (не потрапили до заявки Максим Фещук, Марін Любічіч та Аніс Бусаіді). А от у кіровоградців з перших хвилин матчу з’явилися і кілька новачків: Пилипенко, Логінов, Гонщик. Довірив місце в старті молодому вихованцю місцевого футболу Дмитру Фаттєву.
Вже на початку зустрічі обидва наставники були вимушені робити заміни. Так, Густав Свенссон отримав травму і його замінив Дмитро Матвієнко, а голкіпер кіровоградців був вилучений з поля за гру поза межами власного штрафного майданчику і його замінив Євген Ширяєв (за домовленістю між клубами в разі вилучення команда не залишається в меншості, а проводиться заміна). На 16-ій хвилині матчу господарям вдалося вийти вперед: Сергій Назаренко реалізував пенальті. Повівши у рахунку, сімферопольці намагалися закріпити свою перевагу, але Євген Ширяєв упевнено зіграв в моменті за участі Селіо. А на 23-ій хвилині матчу «Зірка» по-справжньому «огризнулася»: півзахисник кіровоградців Вадим Шаврін головою замикав подачу партнера, але влучив у каркас воріт Сергія Погорілого, який через мить мав демонструвати свою майстерність, парируючи удар новобранця «Зірки» Олександра Логінова. За п’ять хвилин до закінчення першого тайму Юрій Габовда мав подвоювати перевагу своєї команди, але програв дуель голкіперу суперника. Бачачи проблеми в обороні, тренерський штаб вирішив не чекати перерви, а на 42-ій хвилині випустив на поле досвідченого центрального захисника Андрія Степанова. Та все наприкінці тайму кіровоградцям не вдалося уникнути другого пропущеного м’яча. Дмитро Нємчанінов поза правилами у власній штрафній площадці «зустрів» Антона Шиндера і було призначено пенальті. І другу дуель виграв Сергій Назаренко – 2:0. За цього рахунку команди і пішли на відпочинок.
У перерві матчу тренерський штаб «Зірки» спробував «освіжити» гру своєї команди, провівши 5 замін. В першій 15 хвилин другого тайму обидві команди не форсували події на футбольному полі; більше було боротьби в центрі поля. Гра на мокрому полі у другому таймі не радувала небезпечними моментами як в першому. Відчувалася певна втома футболістів, а гравцям, які вийшли на заміни, потрібен був час зігратися. Тож до небезпечних моментів можна було віднести потужний удар Андрія Степанова зі штрафного – не точно.
«Оживив» гру наприкінці матчу бразильський легіонер сімферопольської «Таврії», який грубо зіграв проти Ігоря Загальського, за що перед собою побачив червону картку. А на 85-ій хвилині зустрічі сімферопольську команду вдруге виручила перекладина їх воріт: цього разу після удару Андрія Бурдіяна. Нещастить сьогодні кіровоградській Зірці», а так могла вона розраховувати на нічию. Нагадаємо, що в першій половині матчу удар Вадима Шавріна на себе прийняла перекладина воріт «Таврії». А на 89-ій хвилині Іван Рудницький реалізував пенальті, яке було призначено за порушення Погорельцева у власній штрафній площадці (він наприкінці матчу замінив вилученого Селіо). Тож матч завершився з рахунком 2:1.

«Таврія» - «Зірка» 2:1 (2:0) (Назаренко, 16 (пен.); 45 (пен.) – Рудницький, 89 (пен.))
«Таврія»: Погорілий (Кахріман, 46), Гуменюк, Єзерський (Мойсов, 46), Селіо (Погорельцев, 84), Едуардо, Габовда, Свенссон (Матвієнко, 4), Гомес, Путраш, Назаренко, Шиндер (Калюжний, 46; Мельник, 67).
«Зірка»: Пилипенко (Ширяєв, 10), Фатєєв, Бочкур (Пінчук, 46), Родина (Степанов, 42), Нємчанінов (Загальський, 46), Логінов, Шаврін, Гонщик (Рудницький, 58), Горбаненко (Дячук-Ставицький, 46), Насібулін (Бурдіян, 46), Галенко (Іванов, 46).
Попередження: Путраш, 27.
Вилучення: Пилипенко, 9 – Селіо, 83.
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 1229 | Додав: Admin | Теги: спаринг, Таврія, Зірка