ГоловнаРеєстраціяВхідСереда, 24.04.2024, 09:30

Головна » 2013 » Лютий » 16 » БК «Кіровоград» залишив без подарунка свого наставника
19:47
БК «Кіровоград» залишив без подарунка свого наставника
Відбувся перший матч протистояння чергового туру української баскетбольної чоловічої вищої ліги БК «Кіровоград» - БК «Харцизьк».

Сьогодні новачки кіровоградської команди Олександр Оснач та Станіслав Овдєєнко дебютували в офіційних матчах у складі нової команди. І вже з перших хвилин старалися вони вести своїх партнерів вперед. На старті зустрічі господарі були змушені відіграватися. «Харцизьк» вів в рахунку 6:2. Та завдяки кидкам Овдєєнка, Оснача та штрафному Ігнатенка на четвертій хвилині матчу рахунок став 7:7. Влучний трьох очковий кидок Давіда Майсурадзе вперше вивів кіровоградців вперед, але не надовго. «Гойдалки» були майже до завершення чверті, коли гості вийшли вперед на три очки. У другій чверті «Харцизьк» пішов у відрив - +10. А от кіровоградці гру в нападі не можуть занести собі в актив – лише 13 набраних очок за чверть. На далі господарі покращили свою гру в нападі, але оборона продовжувала «кульгати». Як наслідок зустріч завершилася перемогою гостей – 81:70. Не вдалося кіровоградській команді порадувати перемогою свого наставника, виконуючого обов'язки головного тренера Андрія Бабенко, який сьогодні святкує день народження.
Найрезультативнішим гравцем у матчі був Євген Коровяков – 27 очок. Кращий в кіровоградців – дебютант Станіслав Овдєєнко – 17 очок.
Завтра відбудеться другий матч звітного протистояння. Початок зустрічі о 12.00. Підтримайте кіровоградську команду!

БК «Кіровоград» - БК «Харцизьк» 70:81 (19:22, 13:20, 20:22, 18:17)
БК «Кіровоград»:
Овдєєнко (17 очок - 3 підбирань – 1 результативна передача), Підіпригора (2-1-0), Майсурадзе (7-5-3), Нейжмак (0-2-0), Оснач (14-6-3), Сокіл (4-3-1), Ігнатенко (2-6-2), Воробйов (10-3-3), Гогієв (2-0-0), Рожков (12-1-0).

БК «Харцизьк»:
Зозуля (7-6-1), Горбатюк (0-0-0), Челован (3-4-0), Коровяков (27-4-2), Севастянов (2-1-1), Коверга (2-2-0), Цьопич (19-8-3), Насеннік (0-1-0), Орленко (11-3-1), Сабутський (10-7-0), Нікітін (0-0-0).
Категорія: Баскетбол | Переглядів: 519 | Додав: Admin | Теги: Кіровоград, Харцизьк, баскетбол