ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 29.03.2024, 09:11

Головна » 2013 » Лютий » 17 » БК «Кіровоград» двічі поступився БК «Харцизьк»
14:48
БК «Кіровоград» двічі поступився БК «Харцизьк»
Відбулися матчі протистояння чергового туру української баскетбольної чоловічої вищої ліги БК «Кіровоград» - БК «Харцизьк».

В матчах з «Харцизьком» дебютували новачки кіровоградської команди Олександр Оснач та Станіслав Овдєєнко в офіційних матчах у складі нової команди.
Вчора кіровоградська команда не змогла здобути перемогу і поступилася з рахунком 70:81. Цим самим не зробила подарунок своєму наставнику Андрію Бабенко, який 16 лютого святкував день народження. Найрезультативнішим гравцем у тому матчі був Євген Коровяков – 27 очок. Кращий в кіровоградців – дебютант Станіслав Овдєєнко – 17 очок.
А наступного дня, 17 лютого, відбувся другий матч із БК «Кіровоград» та БК «Харцизьк». В цій грі від баскетболістів чекали подарунок для президента клубу Андрія Бродського, який був іменинником. Але і цього дня гості краще грали. Вже в першій чверті забезпечили собі 10-тиочкову перевагу – 23:13. Наступна чверть пройшла на рівних. А от після перерви гості лише збільшували свою перевагу і в підсумку святкували перемогу з рахунком 82:65. Станіслав Овдєєнко набрав 24 очка. На одне більше у гравця гостей Сергія Сабутського.
23-24 лютого БК «Кіровоград» вдома зіграє з командою «Тернопіль-ТНЕУ».

БК «Кіровоград» - БК «Харцизьк» 70:81 (19:22, 13:20, 20:22, 18:17)
БК «Кіровоград»: Овдєєнко (17 очок - 3 підбирань – 1 результативна передача), Підіпригора (2-1-0), Майсурадзе (7-5-3), Нейжмак (0-2-0), Оснач (14-6-3), Сокіл (4-3-1), Ігнатенко (2-6-2), Воробйов (10-3-3), Гогієв (2-0-0), Рожков (12-1-0).
БК «Харцизьк»: Зозуля (7-6-1), Горбатюк (0-0-0), Челован (3-4-0), Коровяков (27-4-2), Севастянов (2-1-1), Коверга (2-2-0), Цьопич (19-8-3), Насеннік (0-1-0), Орленко (11-3-1), Сабутський (10-7-0), Нікітін (0-0-0).

БК «Кіровоград» - БК «Харцизьк» 65:82 (13:23, 17:17, 15:17, 20:25)
БК «Кіровоград»: Овдєєнко (24 очок - 4 підбирань – 1 результативна передача), Підіпригора (4-0-0), Майсурадзе (6-5-2), Нейжмак (0-1-1), Оснач (9-3-1), Сокіл (2-2-0), Ігнатенко (8-5-2), Воробйов (2-1-0), Гогієв (3-1-1), Рожков (7-4-2), Кодола (0-0-1).

Категорія: Баскетбол | Переглядів: 630 | Додав: Admin | Теги: Кіровоград, Харцизьк