ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 29.03.2024, 13:28

Головна » 2013 » Лютий » 22 » БК «Єлисавет-баскет» провалив останню чверть і програв
18:51
БК «Єлисавет-баскет» провалив останню чверть і програв
Сьогодні в Києві відбувся перший матч протистояння жіночих команд «Єлисавет-баскет» та «НПУ-Динамо».

Початок матчу був за гостям, які і виграли першу чверть з 5-тиочковою перевагою. Але киянки не здавалися і глядачі стали свідками цікавого безкомпромісного баскетболу. У наступній чверті господарки старалися скоротити відставання в рахунку, і їм це вдалося. На перерву команди пішли за трьох очкової переваги кіровоградської команди. По перерві гості збільшили свою перевагу. А у четвертій чверті киянки вдалися до пресингу і в найближчі хвилини скоротили відставання до мінімуму, а потім і вийшли вперед 62:61. Реалізувавши два штрафні кидки, Аліна Ягупова вивела кіровоградок знову вперед. Цікава четверта чверть тримала в напряженні весь час. При рахунку 66:64 на користь господарок обидві команди не могли кілька хвилин поцілити в кільце суперника. І ось трьохочоквий Євгенії Спітковської і 69:64. Після трьох четвертей ведення в рахунку кіровоградська команда була змушена відігравати 5-очкове відстанню.
На останній хвилині чверті відставання гостей одне очко. Аліна Ягупова перехватила м’яч і не реалізувала вихід на кільце. Суперниці не змогли реалізувати свою атаку: арбітри зафіксували пробіжку. Тренери взяли тайм-аут. Останні секунди. Атака гостей. Передачу Аліни Ягуповою перехватили і киянки тримають м’яч. Кіровоградки змушені були порушувати правила, щоб після пробиття штрафних суперницями їм дістався м’яч. Остання атака у кіровоградок (два очка відставання): кидок Ради Відович на останній секунді, на жаль, був не точним. Ось таке завершення матчу. Це найбільш захоплива і напружена хвилина баскетболу за останні півроку, яку довелося бачити (жаль, що не "вживу", а лише за допомогою Інтернет-трансляції). Прикра поразка. Програвши в останній чверті, гості програли матч.
Найрезультативнішим гравцем матчу стала Аліна Ягупова - 22 очка. Завтра відбудеться другий матч між цими командами.

«НПУ-Динамо» - БК «Єлисавет-баскет» 70:68 (12:17, 21:19, 18:23, 19:9)
«НПУ-Динамо»:
Спітковська (9 очок +7 підбирань +11 результативних передач), Басалик (3+4+0), Степанюк (0+0+0), Анненкова (3+9+0), Карєва (0+0+0), Козак (0+0+0), Вайт Тайра (18+7+1), Кенеді (14+8+0), Вард Хуаніта (10+5+2), Кімберлі (13+4+2).
БК «Єлисавет-баскет»:
Рисіна (0+0+0), Реймонд (11+2+6), Кириченко (0+0+0), Фрасинюк (0+0+0), Гаїв (0+0+0), Назаревич (14+5+1), Ягупова (22+12+4), Сівакова (0+0+0), Ніколаєва (0+0+0), Відович (10+3+2), Жержерунова (11+15+1), Траоре (0+2+0).
Категорія: Баскетбол | Переглядів: 631 | Додав: Admin | Теги: Єлисавет, Динамо, НПУ, баскет, Кіровоград