ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 26.04.2024, 19:40

Головна » 2013 » Лютий » 23 » «Зірка» дала бій «Дніпру»
18:40
«Зірка» дала бій «Дніпру»
Кіровоградська «Зірка» провела товариський матч із дніпропетровським «Дніпром».

Як не дивно, початок зустрічі був за футболістами кіровоградської команди. Підопічні Іллі Близнюка створили кілька небезпечних атак. Мав шанс відзначитися Олександр Кочура, котрий, нагадаємо, останні півроку провів у київській Оболоні», і нині може повернутися до «Зірки». Після підступного удару Олександра господарів врятував їх голкіпер. Та після стартового натиску команди першої ліги дніпропетровці почали більш гостріше діяти і на 35-ій хвилині Шахов відкрив рахунок на табло. Але вже за шість хвилин нападник «Зірки» Ярослав Галенко відновив рівновагу. З рахунком 1:1 і завершився перший тайм. По перерві господарі окупували половину поля суперника з бажанням будь-що відзначитися. І забитого м’яча не довго потрібно було чекати: на 52-ій хвилині Артем Федецький скористався чудовою скидкою Шахова і забив, як виявилося, переможний м’яч в даній зустрічі. В подальшому команди не реалізували кілька своїх моментів. Та загалом другий тайм пройшов під диктовку команди Прем’єр-ліги України. В підсумку матч завершився з рахунком 2:1 на користь дніпропетровської команди. Зазначимо, що за домовленістю другий тайм матч тривав 40 хвилин.

«Дніпро» - «Зірка» 2:1 (1:1) (Шахов, 35; Федецький, 52 – Галенко, 41)
«Дніпро»: Шеліхов, Кравченко, Канкава, Кулаков, Калінич (Бохашвілі, 62), Олейник, Кобахідзе (Блізніченко, 62), Шахов, Дуглас, Бабенко, Федецький
«Зірка»: Ширяєв, Пінчук, Бочкур (Родіна, 84), Шаврін (Загальський, 46), Галенко, Логінов, Степанов, Бурдіян (Іванов, 76), Нємчанінов, Кочура (Горбаненко, 62), Насібулін.

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»

Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 707 | Додав: Admin | Теги: спаринг, Дніпро, Зірка