ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 18.04.2024, 08:52

Головна » 2013 » Лютий » 23 » БК «Кіровоград» переміг тернопільчан, набравши більше 100 очок
20:07
БК «Кіровоград» переміг тернопільчан, набравши більше 100 очок
Відбувся перший матч протистояння чергового туру української баскетбольної чоловічої вищої ліги БК «Кіровоград» - БК «Тернопіль-ТНЕУ».

Сьогодні кіровоградська команда вдома приймала аутсайдера ліги БК «Тернопіль-ТНЕУ». По при цей статус гості почали матч з натхненням і певний час вели в рахунку. Та все ж наприкінці першої чверті кіровоградці забезпечили собі шестиочкову перевагу. До перерви гра відбулася в рівній боротьбі. Варто відзначити, що у складі гостей результативно грав Ніфонтов, який в той час вже набрав 15 очок.
У третій чверті матчу всього три очки виграли господарі, але от у четвертій вони зуміли розігратися – 33 очки за чверть. В підсумку їм вдалося набрати більше ста очок і святкувати перемогу з рахунком 110:89. Найрезультативнішим гравцем матчу же став баскетболіст тернопільчан Ніфонтов – 30 очок. Але його зусиль виявилося замало, адже в складі кіровоградців аж шість гравців набрали 10 і більше очок.
Завтра відбудеться другий матч звітного протистояння. Початок зустрічі о 12.00. Підтримайте кіровоградську команду!

БК «Кіровоград» - БК «Тернопіль-ТНЕУ» 110:89 (28:22, 23:20, 26:23, 33:24)
БК «Кіровоград»: Рожков (10 очок - 4 підбирань – 5 результативних  передач), Підіпригора (0-2-1), Майсурадзе (14-1-1), Нейжмак (5-3-0), Гусаров (7-0-3), Оснач (15-6-1), Кодола (14-1-2), Сокіл (2-7-0), Ігнатенко (16-8-3), Воробйов (6-3-2), Гогієв (4-2-0), Овдєєнко (17-3-2).
БК «Тернопіль-ТНЕУ»: Берук (13-5-0), Германенко (9-3-5), Зазулевич (3-2-0), Карпенко (11-1-2), Одажиу (13-1-0), Ніфонтов (30-3-2), Телешко (10-6-1).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»
Категорія: Баскетбол | Переглядів: 600 | Додав: Admin | Теги: вища, Тернопіль, Кіровоград, БК, чоловіки, ліга